Město Stod - neoficiální stránky

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 588 nalezených)

Zobrazit články na stejné téma  Slavoj vyhrál počtvrté za sebou (01. 11. 2016)

Fotbal - ilustrační obrázek V sobotu se hrálo v Hradci derby. Slavoj a domácí od sebe před zápasem dělilo pár bodů a to do slova a do písmene. Zápas byl poměrně vyrovnaný a vše rozhodly dva góly během čtyř minut. Oba dal Slavoj, který se pak už jen soustředil na ubránění výsledku. To se povedlo, Slavoj je tak i nadále na šesté příčce tabulky.
11. kolo okresního přeboru
SK Hradec 1946 - TJ Slavoj Stod 0:2 (0:0)
Branky - 62. Terber M., 66. Tlustý
ŽK - 0:1
Rozhodčí - Kostelník - Plamínek, Michálek
Diváků - 230
V pokračování sestava a video gólů....

dále... | Autor: jf | Přidat komentář (zatím 0)

Zobrazit články na stejné téma  Fotbalová sobota byla vydařená (25. 10. 2016)

Fotbal - ilustrační obrázek Ještě po sedmém kole byl Slavoj předposlední. Pak ale přišly tři výhry a Slavoj poskočil na místo šesté.
V sobotu hrály ve Stodě Kasejovice a Slavoj začal dobře. Velmi dobře. Už v první minutě zápasu vedl 1:0. Gól to byl tak rychlý, že ho ani nenajdete na videu v pokračování článku. V prvním poločase měli šance domácí i hosté, ale góly dával jen Slavoj, vyhrál ho 3:0. V druhém poločasu už hrál fotbal jen Slavoj a Kasejovice si odváží sedm kousků.
V sobotu se hraje derby v Hradci, který má jen o dva body méně. Pojedete se podívat?
10. kolo okresního přeboru
TJ Slavoj Stod - TJ Sokol Kasejovice 7:0 (3:0)
Branky - 1. a 66. Tlustý, 18. Terber M., 22. Výrut, 57. Pešek, 61. Höfler, 72. Vlk
ŽK - 0:1
Rozhodčí - Legát - Kanta, Plamínek
Diváků - 65

Zobrazit články na stejné téma  Tři body z derby jsou Slavoje (18. 10. 2016)

Fotbal - ilustrační obrázek Derby, Chotěšov hraje doma, je na tom v tabulce o něco lépe. Taky byly rozdány karty před nedělním zápasem.
Zápas začal pro Slavoj velmi dobře, už ve 3. minutě vedl 1:0. Hned za minutu bylo vyrovnáno. Ve 37. minutě opět vedl, ale domácí ještě do přestávky vyrovnali. Mezi 64. a 69. minutou opět padali góly. Dva dal Slavoj, jeden Chotěšov. Ten pak začal mohutně tlačit, ale v 91. minutě stodští vítězství pojistili. Druhá výhra v řadě (poprvé v sezóně) jim sice nepřinesla postup z deváté příčky, ale aspoň se bodově vzdálili pronásledovatelům.
9. kolo okresního přeboru
TJ Chotěšov B - TJ Slavoj Stod 3:5 (2:2)
Branky - 4. Braun, 45. Vebr, 69. Multrus - 3. Antoš, 37. a 66. Terber M., 64. Tlustý, 90(+1). Výrut
ŽK - 2:1 (Kalný)
Rozhodčí - Legát - Lejsek, Plamínek
Diváků - 120

Zobrazit články na stejné téma  A hned je veseleji (12. 10. 2016)

Fotbal - ilustrační obrázek V osmém kole přijely do Stoda Radkovice, hrál předposlední tým se soupeřem o jednu příčku lepším. Vše rozhodly dva rohy. Po prvním K. Kalný prostřelil dav před brankou, při druhém J. Antoš dal krásný gól rovnou z rohu. A i když Slavoj hrál posledních pětadvacet minut v deseti, výhru ubránil. A hned je veseleji, poskočil z třináctého na deváté místo.
V neděli od 10:15 se hraje derby v Chotěšově.
8. kolo okresního přeboru
TJ Slavoj Stod - TJ Sparta Radkovice 2:0 (0:0)
Branky - 51. Kalný, 56. Antoš
ŽK - 1:1 (Lihm D.)
ČK - 1:0 (64. Kalný)
Rozhodčí - Kašpar
Diváků - 100

Zobrazit články na stejné téma  Po prohře přišel opět pád na konec (04. 10. 2016)

Fotbalový míč Starý Smolivec 14 bodů, Slavoj 7.
To byl stav před zápasem a domácí to stavělo do role favoritů. O to větší překvapení bylo, když v 21. minutě šel do vedení Slavoj díky gólu K. Kalného. Bohužel o čtvrt hodiny domácí vyrovnali a ke konci zápasu výsledek otočili. Tím se dostali na první místo, Stod ve vyrovnané druhé polovině tabulky spadl na místo předposlední.
7. kolo okresního přeboru
TJ Starý Smolivec - TJ Slavoj Stod 3:1 (1:1)
Branky - 36. Růt, 72. Šíma, 89. Ostříž - 21. Kalný
ŽK - 0:2 (Lihm D., Kalný)
Rozhodčí - Volf
Diváků - 50

Zobrazit články na stejné téma  Festival penalt je za námi (28. 09. 2016)

Fotbal - ilustrační obrázek Zápas s Losinou. Domácí u dna tabulky, hosté na jejím vrchu.
Čtvrtý domácí zápas v řadě se změnil ve festival penalt. Tři penalty v normální hrací době. K tomu jeden vlastní gól a dva "normální" a vychází remíza 3:3. Následovalo tedy deset dalších penalt v rozstřelu a ve výsledku si Losiná odváží dva body, domácím zůstal jeden. Ale i to lze považovat za úspěch.
6. kolo okresního přeboru
TJ Slavoj Stod - TJ Sokol Losiná 3:3 (1:2) PK 3:4
Branky - 35. Antoš (PK), 48. (PK) a 86. Tlustý - 27. vlastní Filip, 31. Hrach, 72. Šindelář (PK)
ŽK - 3:3 (Bilik, Antoš, Koča)
Rozhodčí - Langmajer Lukáš
Diváků - 50

Zobrazit články na stejné téma  Předposlední tým Slavoj porazil (21. 09. 2016)

Fotbal - ilustrační obrázek V 5. kole do Stoda přijely Zdemyslice, které na tom byly podobně jako Slavoj. Podobně špatně. Bylo to utkání posledního s předposledním.
Tři čtvrtě utkání se hrálo bez branek. V 72. minutě konečně jedna padla. Bohužel ji daly Zdemyslice. Ale už o čtyři minuty už bylo vyrovnáno a tři minuty před koncem Slavoj dal druhý gól a zápas nakonec vyhrál.
5. kolo okresního přeboru
TJ Slavoj Stod - TJ Zdemyslice 2:1 (0:0)
Branky - 76. Pešek, 87. Kalný - 72. Fiala
ŽK - 5:4 (Terber M., Tlustý, Hettler, Kalný, Výrut)
Rozhodčí - Klik
Diváků - 60

Zobrazit články na stejné téma  A už v tom zase jedou? (15. 09. 2016)

Fotbal - ilustrační obrázek Po nadějné výhře z minulého týdne hostil Slavoj v dalším kole okresního přeboru Dobřany. Původně se mělo hrát venku, ale družstva si vyměnily pořadí zápasů.
A hrála se spíš kopaná, než fotbal. Nebo možná okopávaná. Osm žlutých karet a jen jediný gól. Který bohuže dali Dobřanští. Slavoj tedy opět prohrál a v tabulce je čtrnáctý. Poslední. Ale není všem dnům konec. Snad.
4. kolo okresního přeboru
TJ Slavoj Stod - TJ Dobřany 0:1 (0:1)
Branky - 45(+2). Schovánek
ŽK - 3:5 (Snášel, Múčka, Kalný)
Rozhodčí - Legát
Diváků - 70

Zobrazit články na stejné téma  Jak tohle mohlo dopadnout? (08. 09. 2016)

Fotbal - ilustrační obrázek Slavoj první dva zápasy soutěže prohrál, Předenice oba vyhrály. Jak to asi mohlo dopadnout?
Dopadlo to skvěle. Už ve čtvrté minutě dal F. Höfler první gól, v osmnácté druhý a náskok už Slavoj nepustil. Nakonec gólů dal pět, dostal jediný a svět je trochu růžovější. Uvidíme, co bude v sobotu v zápase s Dobřany. Hraje se ve Stodě, pozor, to je změna.
3. kolo okresního přeboru
TJ Slavoj Stod - TJ Předenice 5:1 (3:0)
Branky - 4. a 18. Höfler, 44. Terber M., 50. Výrut, 79. Tlustý - 54. Pech
Diváků - 70

Zobrazit články na stejné téma  V Nepomuku, tam se maj (01. 09. 2016)

Fotbal - ilustrační obrázek Už vloni jsem psal Chcete si zastřílet? Pozvěte Slavoj, tenkrát Slavoj v Nepomuku prohrál 9:3. A letos?
První poločas vypadal ještě nadějně. Jedna nula. Na začátku si náš brankář dal nešťastně vlastní gól a Tomáš Tlustý o chvíli později nedal penaltu. To by se ještě možná dalo přežít. Jenže od 65. minuty přišly čtyři chyby během necelých deseti minut a bylo vymalováno. Zrodil se "tenisový" kanár.
2. kolo okresního přeboru
FK Nepomuk B - TJ Slavoj Stod 6:0 (2:0)
Branky - 20. Švec M., 45. Rous, 65. Kalabza, 66. Šmíd, 70. Švec V., 72. Slach
Rozhodčí - Šálková
Diváků - 80

Zobrazit články na stejné téma  Začátek jim nevyšel (27. 08. 2016)

Fotbalový míč Slavoj v letní přípravě získal ze čtyř zápasů jediný bod (se skórem 4:13). A v prvním soutěžním utkání pokračoval v nastoupené linii. Sice vyhrál první poločas 1:0, ale po deseti minutách druhého Žinkovy vyrovnaly. Pak jejich hráč dostal druhou žlutou kartu a musel do šatny. Ale to jim nikterak nevadilo v tom, aby dali gól ještě druhý.
1. kolo okresního přeboru
TJ Slavoj Stod - TJ Sokol Žinkovy 1:2 (1:0)
Branky - 37. Höfler - 59. Pavlíček (PK), 69. Merhaut
ŽK - 4:1 (Höfler, Antoš, Pešek, Múčka)
ČK - 0:1 (63. Niemkiewicz)
Rozhodčí - Lejsek
Diváků - 70

Zobrazit články na stejné téma  Naděje byla brutálně rozstřílena (21. 06. 2016)

Fotbalový míč Aby se Slavoj zachránil, potřeboval vyhrát za tři body, dva body by stačily na baráž. Jakási naděje teda byla. Ti největší optimisté věřili ještě dvacet minut před koncem alespoň v baráž. Ale pět gólů v posledních dvaceti minutách jakoukouliv naději zničilo, ale to už vlastně bylo jedno, jestli 2:3 nebo 2:8.
Slavoj tedy bude v příští sezóně hrát okresní přebor, pokud budete chtít vidět vyšší soutěž, musíte do Chotěšova, který okres bezkonkurečně vyhrál a Stod vystřídá.
26. kolo I. B třídy sk. A
TJ Slavoj Stod - TJ Sparta Dlouhý Újezd 2:8 (1:3)
Branky - 32. Výrut, 61. Tlustý (PK) - 8., 73. a 89. Gitta L., 35. a 68. Houda, 39. Stoklasa, 82. a 86. Földeši
ŽK - 2:2 (Höfler, Bilik)
Rozhodčí - Kulhánek
Diváků - 95

Zobrazit články na stejné téma  Postřekov se zachránil. A Slavoj? (14. 06. 2016)

Fotbal - ilustrační obrázek V předposledním kole hrál Slavoj v Postřekově s dalším týmem ze skupiny hrajících o udržení. Zápas s jasným výsledkem určil, že Postřekov se zachránil, bude 1. B třídu hrát i v příští sezóně. A Slavoj má pořád ještě teoretickou šanci, aby ho napodobil. Na podzim Spartu Dlouhý Újezd porazil na penalty, minimálně stejný výsledek potřebuje i teď. Ale bude to předposlední proti druhému...
25. kolo I. B třídy sk. A
TJ Sokol Postřekov - TJ Slavoj Stod 6:0 (4:0)
Branky - 14. vlastní Höfler, 24. a 80. Karlík, 32. a 70. Steinberger P., 40. Závodný
ŽK - 4:4 (Výrut, Múčka, Vlk, Vítek)
Rozhodčí - Hodek - Janda M., Jílek (delegát Kopřiva)
Diváků - 155

Zobrazit články na stejné téma  Ještě neumřela (07. 06. 2016)

Fotbal - ilustrační obrázek Staňkov je na tom v tabulce podobně jako Slavoj, šlo tedy o další zápas, kde se hraje o víc, než jen tři body.
Už od začátku hosté víc útočili a domácí víc bránili. Po čtvrt hodině Slavoj dal gól a tak bylo co bránit. Když ale těsně před poločasem dostal Múčka červenou kartu, nebyly vyhlídky pro druhou polovinu zrovna růžové. Stodští ale všechno zvládli a v poslední minutě zápasu dokonce zvýšili z penalty vedení na dva nula.
Slavoj se třemi získanými body opět postoupil o jednu příčku výš, do konce soutěže zbývají dvě kola. A se zbývajícími soupeři získali fotbalisté na podzim pět bodů.
Diváků - 250

Zobrazit články na stejné téma  Každý bod se počítá (31. 05. 2016)

Fotbal - ilustrační obrázek Zápas v Bezdružicích Slavoj začal výtečně. Po dvaceti minutách vedl dva nula. Domácí stihli ale těsně před přestávkou vyrovnat.
V druhém poločase už hráli domácí lépe a vyrovnali. Slavoj vyrovnaný stav udržel i za cenu čtyř žlutých karet v posledních deseti minutách zápasu. Bohužel v penaltách neuspěl, odváží si jen bod. Sice se počítá každý bod, stejně je zase předposlední.