Město Stod - neoficiální stránky

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 588 nalezených)

Zobrazit články na stejné téma  Slavoj získal další bod (06. 10. 2015)

Fotbalový míč V sedmém kole přijel do Stoda Chodov, který byl sice o čtyři příčky výše, ale měl jen o dva body více. Slavoj třikrát vedl, Chodov třikrát vyrovnal a nakonec vyhrál i penaltový rozstřel. Slavoj je na jedenáctém místě, ale na čtvrtou příčku mu schází tři body, tak vyrovnaná soutěž je.
7. kolo I. B třídy sk. A
TJ Slavoj Stod - TJ Tatran Chodov 3:3 (2:2) PK 2:3
Branky - 21. Tlustý, 38. a 61. Höfler - 30. Pfeifer, 45(+1). Kuboušek (PK), 84. Auervek
ŽK - 1:1 (Výrut)
Rozhodčí - König V. - Burda V., Nesvadba
Diváků - 70
V pokračování sestava a video gólů....

dále... | Autor: jf | Přidat komentář (zatím 0)

Zobrazit články na stejné téma  Z Tlumačova se vrátili bez bodu (29. 09. 2015)

Fotbal - ilustrační obrázek SLavoj se sice pomalu zvedá, ale když se jede do Tlumačova, který ještě neprohrál, s výhrou se asi moc počítat nedá. Navíc, když už ve třetí minutě promění soupeř penaltu. Ale dašlí gól už nedal a Slavoj v 70. minutě vyrovnal. Jenže to vydrželo jen tři minuty.
6. kolo I. B třídy sk. A
TJ Start Tlumačov - TJ Slavoj Stod 2:1 (1:0)
Branky - 3. Wolf (PK), 72. Hruška J. - 70. Höfler
ŽK - 1:1 (Koča)
Rozhodčí - Kohout
Diváků - 95

Zobrazit články na stejné téma  Slavoj získal body díky gólu za pět dvanáct (22. 09. 2015)

Dvě porážky, změna trenéra a od té doby třetí zápas v řadě s body. Takhle nějak hraje Slavoj v letošní sezóně. I když v sobotu zachránil body Tomáš Tlustý gólem za pět minut dvanáct. Co za pět minut, vyrovnal dvě minuty před koncem. A druhý bod přinesl úspěšný penaltový rozstřel.
Fotbal - ilustrační obrázek 5. kolo I. B třídy sk. A
TJ Slavoj Stod - TJ Slavoj Chodová Planá 1:1 (0:0) PK 5:3
Branky - 90. Tlustý - 57. Vyskočil
ŽK - 1:3 (Snášel)
Rozhodčí - Hálek - Fanfule L., Lukáš
Diváků - 80

Zobrazit články na stejné téma  Nové koště ..... vždyť to znáte (15. 09. 2015)

Fotbal - ilustrační obrázek Slavoj má nového trenéra, už minule jsem psal, že Roman Snášel se vrátil. Zatím to vypadá, že roli nového koštěte zvládá dobře. I ve druhém utkání pod jeho vedením Slavoj vyhrál.
4. kolo I. B třídy sk. A
TJ Hraničář Částkov - TJ Slavoj Stod 1:2 (0:2)
Branky - 57. Pernglan - 28. Fořt, 32. Tlustý
ŽK - 2:4 (Trnka, Snášel, Výrut, Kalný)
ČK - 1:0 (90. Mrenka)
Rozhodčí - Pohančeník - Štěpán, Rada
Diváků - 60

Zobrazit články na stejné téma  Po porážce Slavoj vyhrál (08. 09. 2015)

Fotbal - ilustrační obrázek Minulý týden Slavoj dostal patnáct gólů a teď? Jako kdyby měl nové mužstvo a předvedl první výhru v sezóně. Na lavičce taky nebyl trenér Růžek, ale Roman Snášel se změnil z fotbalového důchodce, který v létě ukončil kariéru, v hrajícího trenéra.
3. kolo I. B třídy
TJ Slavoj Stod - Spartak První chodská Klenčí 4:1 (2:0)
Branky - 4., 36. a 69. Terber M., 49. Tlustý (PK) - 90(+1). Ledvina
Rozhodčí - Mazanec - Šiška, Hessová
Diváků - 80

Zobrazit články na stejné téma  To není výsledek hokeje, ale fotbalu (02. 09. 2015)

Fotbal - ilustrační obrázek V druhém kole soutěže jel Slavoj do Bělé nad Radbuzou a nešlo o úplně vydařený výlet. Prohru s hokejovým výsledkem 15:2 jinak brát nejde. Ale pokud vezmeme v úvahu, že Slavoj začínal v deseti a od dvaadvacáté minuty hrál v devíti, divím se chlapcům, že to nevzdali úplně. Stačilo ještě jedno zranění a odstoupení dalšího hráče. Takhle zaslouží spíš obdiv, vždyť i v devíti dali dva góly.
2. kolo I. B třídy
TJ Start Bělá nad Radbuzou - TJ Slavoj Stod 15:2 (6:0)
Branky - 7. Frank, 12., 18. a 90. Landrgott, 26. Pustovojt (PK), 34. Šinál, 40., 57., 67. a 73. Jarina P., 52. a 66. Černý Jakub, 62. Iščenko, 70. Kotrc, 79. Cingroš - 72. Klásek, 85. Höfler
ŽK - bez karet
Rozhodčí - Petržílka - Říha, Jakš
Diváků - 140

Zobrazit články na stejné téma  Začala další fotbalová sezóna (31. 08. 2015)

Fotbalový míč Když se vezme do úvahy, že během letní přestávky odešla spousta hráčů, Koloveč hrála ještě loni krajský přebor, odkud dobrovolně sestoupila, letní zápasy končily (až na jeden) porážkami, dal se průběh zápasu celkem snadno předvídat. Proto bylo překvapivé, že do vedení šel Slavoj. Ale pak už všechno šlo podle předpokladů.
1. kolo I. B třídy
TJ Slavoj Stod - TJ Slavoj Koloveč 1:4 (1:1)
Branky - 10. Bilik - 25., 58. a 84. Milota, 90. Záhrobský
ŽK - 2:2 (Fořt, Výrut)
ČK - 1:0 (68. Fořt)
Rozhodčí - Hucl - Hudeček, Kořan
Diváků - 150

Zobrazit články na stejné téma  Je čas udělat pápá... (22. 06. 2015)

Fotbal - ilustrační obrázek To, co hrozilo celé jaro, se stalo skutečností. 30. kolo fotbalové I. A třídy bylo poslední jeden v této sezoně, ale minimálně i pro příští. Slavoj sice neklesl až na příčky, ze kterých se sestupuje přímo, ale v baráži neuspěl. Doma vyhrál o gól, ale bohužel taky o gól prohrál venku. Jenže soupeř ve Stodě střelil o branku víc a tak Slavoj sestoupil do I.B třídy.
Baráž o I. A třídu:
TJ Sokol Mochtín - TJ Slavoj Stod 2:1 (2:1)
TJ Slavoj Stod - TJ Sokol Mochtín 3:2 (3:0)
Fotografie ze zápasu v Mochtíně.
Reportáž ze zápasu ve Stodě.

Zobrazit články na stejné téma  Fotbalová sezóna nekončí, přichází baráž (18. 06. 2015)

Fotbal - ilustrační obrázek Poslední kolo, poslední domácí zápas a šance na záchranu ještě žije. Tak to vypadalo před zápasem.
Jenže. Jenže Doubravka vyhrála a pak už Slavoj nemusel trápit nepovedený penaltový rozstřel, nestačila by mu ani výhra za tři body. Na řadě je tedy baráž, ve čtvrtek v Mochtíně, v neděli od 17 hodin pak Mochtín hraje ve Stodě.
30. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - TJ Start Luby 3:3 (2:1) PK 3:5
Branky - 28. a 74. Karlíček, 33. Tlustý (PK) - 13. Voráč, 60. Turner, 64. Švátora
ŽK - 2:2 (Pešek, Snášel)
Rozhodčí - Sladký - Liškutín, Krauz (delegát Hamouz J.)
Diváků - 80
V pokračování sestava a video gólů a penaltového rozstřelu....

Zobrazit články na stejné téma  Blíží se konec I.A třídy (09. 06. 2015)

Fotbalový míč V předposledním kole soutěže jel Slavoj do Pačejova, který za a je v tabulce o dost výš a za b Slavoj porazil i na podzim. A i když skóre vypadá jednoznačně, zápas takový nebyl. Ale pořád se hraje na góly.
Slavoj je opět dvanáctý a v neděli hraje poslední domácí zápas. A možná i poslední zápas v této soutěži, k baráži je kousek.
29. kolo I. A třídy
TJ Sokol Pačejov - TJ Slavoj Stod 4:1 (2:0)
Branky - 40. Kubaň J., 45(+1). a 71. Dytrt, 81. Ticháček - 74. Tlustý (PK)
ŽK - 1:2 (Vlk, ?)
Rozhodčí - Žák - Vocelka, Pena (delegát Bartošek)
Diváků - 120

Zobrazit články na stejné téma  V posledních dvou zápasech má Slavoj skóre 10:10 (02. 06. 2015)

Fotbal - ilustrační obrázek Po debaklu v Nepomuku (nebo se dá prohra 9:2 nazvat jinak?) do Stoda přijel Staňkov, beznadějně poslední tým soutěže. Slavoj si tedy mohl dělat naděje na body. Ale když už ve druhé minutě byla odpískána penalta proti domácím, naděje klesaly ke dnu. Staňkov ovšem penaltu nedal a za chvíli neproměnil ani další velkou šanci. V devatenácté minutě dal gól R. Snášel a naděje opět ožila. V polovině to bylo jedna nula. Po začátku druhého poločasu přišla smršť branek a situace vypadal najednou úplně jinak.
Slavoj získal tři body, polepšil si o jedno místo, je jedenáctý. Zbývají dvě kola.
28. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - FK Staňkov 8:1 (1:0)
Branka - 19. a 79. Snášel, 50. Fořt, 53. Hrdlička, 57. Lukášek, 65., 87. (PK) a 88. Tlustý - 81. Vrba
Hráno bez karet
Rozhodčí - Maroušek - Čermák, Kříž L. (delegát Aubrecht)

Zobrazit články na stejné téma  Chcete si zastřílet? Pozvěte Slavoj (26. 05. 2015)

Fotbal - ilustrační obrázek Mohl to být vyrovnaný zápas. Na podzim bezgólová remíza, v tabulce rozdíl čtyř míst, ale jen čtyř bodů. Jenže... Už když Slavoj začínal v deseti, protože víc hráčů prostě neměl, bylo jasné, že je něco špatně. Sice od pětatřicáté minuty hrál v jedenácti a dokonce v tu dobu vedl dva jedna, ale pak se všechno zvrtlo. V poločase prohrával čtyři dva a druhý poločas byl ještě horší.
Tři kola před koncem je Slavoj pořád ještě dvanáctý, ale další dva týmy mají jen o dva body méně.
27. kolo I. A třídy
FK Nepomuk - TJ Slavoj Stod 9:3 (4:2)
Branka - 15. a 33. Baran Michal, 44. Vosyka, 35. a 66. (PK) Švec, 77. Slach, 79. a 84. Baran Marek, 88. Viktora - 22. Tlustý (PK), 30. vlastní Ticháček, 82. Fořt
ŽK - 2:2 (Výrut, Tlustý)
Rozhodčí - König M. - Kříž L., Jílek (delegát Lecjaks)
Diváků - 70

Zobrazit články na stejné téma  Ani na Doubravce nevyhráli (19. 05. 2015)

Fotbal - ilustrační obrázek Doubravka měla před zápasem jen o bod méně, než Slavoj, oběma týmům tedy šlo o hodně. Domácím ale vyšel úvod obou poločasů a Stoda jen doháněl náskok. Dohnat ho bohužel nestihl prohrál o gól a opět v tabulce klesl, nyní je dvanáctý. Přeskočily ho Křimice a Doubravka.
26. kolo I. A třídy
SK SENCO Doubravka B - TJ Slavoj Stod 3:2 (1:1)
Branky - 10., 48. a 84. Ungr - 39. a 86. Tlustý
ŽK - 2:2 (Pešek, Karlíček)
Rozhodčí - Černý - Pálek, Valenta (delegát Rauch)
Diváků - 50

Zobrazit články na stejné téma  Závěr sezóny bude pro Slavoj napínavý (12. 05. 2015)

Fotbal - ilustrační obrázek O výhře se Svéradicemi se současnými výkony Slavoje snad nepřemýšlel nikdo, ti největší optimisté si mohli myslet na remízu. A půl hodiny to vypadalo, že by možná.... Za stavu nula tři už došli i optimisté. Slavoj sice ještě stáhnul na rozdíl jediného gólu, ale vyrovnání se už nedočkal. Aktuálně mu patří desáté místo v tabulce, do konce soutěže zbývá pět kol.
25. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - FK Svéradice 2:4 (0:2)
Branka - 58. Terber M., 61. Tlustý - 30. a 79. Kába, 40. a 48. Beránek
Bez karet
Rozhodčí - Šlajs - Lhoták, Schneider (delegát Havránek)
Diváků - 110

Zobrazit články na stejné téma  Druhá letošní výhra je z Chodové Plané (05. 05. 2015)

Fotbal - ilustrační obrázek Třetí zápas v řadě venku, druhý zápas nového trenéra, první výhra pod jeho vedením. Kde už taky jinde, než na hřišti předposledního celku tabulky, že? V Chodové Plané tedy Slavoj vyhrál, získal druhé jarní tříbodové vítězství a drží se stále na devátém místě tabulky.