Město Stod - neoficiální stránky

Zobrazit články na stejné téma  Fotbal - 3. kolo KP + pozvánka vydáno 04. 04. 2003 (2085 přečtení)

Žáci v sobotu dopoledne prohráli v úvodním utkání s celkem BKV Planá 7:0. Úvod soutěže se jim příliš nepovedl, soupeř byl po celý zápas lepším celkem, kde dominovali především starší chlapci. Ve druhém poločase je soupeř přehrával i fyzicky. Horší fyzická kondice je především důsledkem nízké tréninkové účasti našich žáčků v zimní přestávce.

Muži sehráli opět velmi dobré utkání, ač prohráli 4:3. Tentokrát na horké půdě Tatranu Přimda, který je na druhé příčce krajského přeboru. Utkání se příliš nevyvedlo naší obraně, která vytvořila svými chybami soupeři prostor ke střílení branek. V utkání stále dotahovali jednobrankový náskok soupeře, který vždy srovnali, a to dvěmi brankami Romana Snášela a jednou Václav Honala. Bohužel v nastaveném čase v 94 minutě inkasovali rozhodující branku a nepodařilo se jim uhrát remízu, kterou by si určitě zasloužili.

Pozvání na víkend
Tentokrát se žáci i muži představí společně domácímu publiku. Žáci hrají od 14,00 hod. s týmem VD Start Luby a muži od 16,30 hod. s TJ Jiskrou Domažlice. Především pro muže je utkání veledůležité, neboť soupeř se také pohybuje ve středu tabulky a minulý víkend vyhrál na hřišti v Tachově. Bohužel se budeme muset obejít bez tří hráčů základní sestavy, jelikož v trestu je vyloučený Patrik Pleizner a pro zranění nemohou hrát Václav Honal a Luboš Kadera. Doufáme, že svou hojnou účastí přijdete podpořit oba naše zástupce v krajských soutěžích.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: lk | Přidat komentář (zatím 0)