Město Stod - neoficiální stránky


Zobrazit články na stejné téma  Co se děje v Chotěšově? vydáno 16. 09. 2015 (924 přečtení)

Letos probíhá už 5. ročník ankety Dobrovolní hasiči roku. Letos se do ní přihlásili i hasiči z Chotěšova. Odborná porota je vybrala do druhého, posledního, kola, kde už hlasuje veřejnost. Podpoříte je? Hlasujte na stránkách ankety. V ostatních regionech můžete hlasovat pro libovolnou jednotku, ale bylo by hezké, když v oblasti jih-západ dáte hlas Chotěšovu. ;-)
Chotěšov letos slaví 900 let od první písemné zmínky. Akce pořádané v rámci tohoto výročí pomalu končí, jednou z posledních je 900 km historií Chotěšovska. Jde o turistickou poznávací akci, kdy dostanete mapu s body v Chotěšově a okolí a k jednotlivým bodům otázky. Odpovědi na ně pak u cílů a na vás je naplánovat si trasu jak dlouhou chcete a ke kolika cílům chcete. Akce se koná v sobotu, startuje se od 8 do 11 hodin v chotěšovském klášteře. Více informací na webu chotěšovských turistů.
V pondělí se pak v klášteře koná jeden z koncertů Haydnových hudebních slavností. Od 21 hodin v kapitulní síni zazní francouzský repertoár doby "krále slunce" Ludvíka XIV. s barokním tancem v podání Andrei Miltner.[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: jf | Přidat komentář (zatím 0)

Sdílet na Facebook     Sdílet na Twitter