Město Stod - neoficiální stránky

Zobrazit články na stejné téma  Fotbal - 4. kolo KP + pozvánka vydáno 11. 04. 2003 (2199 přečtení)

Uplynulou neděli sehráli na domácí půdě svá utkání jak žáci tak i muži.
Žáci sehráli vyrovnaný zápas s celkem VD Start Luby. Nerozhodný výsledek 1:1 z poločasu nedokázali ve druhé půli udržet a nakonec prohráli 1:2.
Muži hostili celek Jiskru Domažlice. Pro trest nehrál Patrik Pleizner a pro zranění Václav Honal. Byli jsme tedy bez obou útočných hrotů, na kterých stojí naše útočná fáze hry. Se změnou taktiky se muži příliš nevyrovnali a po dobrém úvodu, kdy kapitán mužstva Petr Bilik vstřelil první gól utkání jsme fotbal předvedli už jen do dvacáté minuty zápasu. Potom jsme se již jen trápili a strachovali se o alespoň bod získaný v domácím prostředí. Soupeř neproměnil těsně před přestávkou penaltu a pět minut před koncem přestřelil prázdnou branku z bezprostřední blízkosti. Zisk bodu a ostatní výsledky nás vrátili zpět na šesté místo tabulky.

Poprvé všechny kategorie
Poprvé tento víkend 12.-13.4. v jarní části ročníku 2002/2003 sehrají svá utkání všechny věkové kategorie.
V sobotu hrají naši nejmenší minižáci utkání na hřišti soupeře s Blovicemi na hřišti v Kamensku. Hrají od 13,30 hod. Odjezd je auty dle dispozic trenéra.
Již v sobotu dopoledne od 10,00 hod. hrají žáci v Horšovském týně. Odjezd opět auty dle dispozic trenéra MUDr. Šmejkala.
V neděli dopoledne od 10,00 hod. hrají dorostenci místní derby s celkem Chotěšova. Povzbuzení diváků je určitě potěší.
Muži odjíždějí v neděli 13.4. k utkání do Tachova, které začíná v 16,30 hod. Na utkání se jede opět auty, neboť autobus pro osm diváků (na utkání v Přimdě) je příliš nákladný pro oddílovou pokladnu. V utkání snad bude chybět už jen Patrik Pleizner, který bude naposledy v trestu. Ostatní by již měli být fit a bez zranění, ale vše ukáže až neděle.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: lk | Přidat komentář (zatím 0)