Město Stod - neoficiální stránky


Zobrazit články na stejné téma  Fotbal - minulý i nadcházející víkend vydáno 16. 04. 2003 (1445 přečtení)

Uplynulý víkend nebyl úspěšný ani pro jedno naše mužstvo, všechny věkové kategorie prohráli, ať doma nebo na půdě soupeřů. Doufejme, že příští víkend již tak černý nebude.

Minižáci
Blovice – Stod 13:0
První jarní vystoupení našich nejmenších se zcela nevyvedlo a výsledek je pro nás příliš krutý.

Žáci
Horšovský Týn – Stod 6:1 (3:0)
Výsledek neodpovídá dění na hřišti. Jednalo se o poměrně vyrovnaný zápas, ve kterém jsme se museli vyrovnat s marodkou hned pěti žáčků ze základní sestavy, včetně brankáře. Soupeř však proměnil, na rozdíl od nás, všechny své šance a tak je výsledek také nelichotivý. Jedinou naši branku vstřelil Pavel Šiška.

Dorost
Stod – Chotěšov 2:4 (2:3)
Výsledek a předvedená hra našeho dorostu jsou odrazem osobního přístupu jednotlivých hráčů, jak k samotným tréninkům, tak i k utkáním, tréninková morálka, životospráva a vlastní bojovnost hráčů a jejich chování na hřišti, jsou daleko za očekáváním trenéra, ale i nás všech. Sami hráči musí začít hledat nápravu především sami u sebe. Naše branky vstřelili Kováč a Říha (PK).

Muži
Tachov – Stod 3:1 (1:1)
K výsledku utkání se jen těžko píše komentář.Již hodnocení hlavního rozhodčího delegátem svazu č.4 je k zamyšlení nad celým průběhem utkání. Nikdo z nás zatím takovéto nízké hodnocení nikdy nezažil. Vyjádření novinářů o tom, jak byl soupeř lepším celkem je zcela neadekvátní. Nic naplat bojovat se musí dál a to i s větrnými mlýny, pokud chceme krajský přebor ve Stodě udržet. Naši branku střelil nováček v mužstvu Míra Rehák z Chotěšova.

Tento víkend se hraje:
Minižáci: pátek 18.4. od 16,00 hod., Stod - Přeštice
Žáci: neděle 20.4. od 14,30 hod., Stod - Staňkov
Dorost: neděle 20.4. od 10,00 hod., Dobřany - Stod
Muži: neděle 20.4. od 17,00 hod., Sušice – Stod, odjezd autobusem ve 14,30 hod. od brány stadionu, podpora diváků vítána!!!


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: lk | Přidat komentář (zatím 0)

Sdílet na Facebook     Sdílet na Twitter