Město Stod - neoficiální stránky


Zobrazit články na stejné téma  Stodský fotbal slavil vydáno 23. 07. 2005 (1685 přečtení)

Fotbal ve Stodě oslavil minulý týden sedmdesát let, Plzeňský deník se k tomu vrátil článkem Hlasy z fotbalu:

František VESELÝ Internacionál ČR
Fotbal je pro mne i teď stejně důležitou součástí, jako byl, když jsem ho hrál aktivně. Celý život jsem ho upřednostňoval před rodinou, ale nelituji toho, protože mi hodně dal a také pořád dává. Vždy si rád zahraji na takovém pěkném trávníku, jaký mají zde ve Stodě.
Roman DLOUHÝ hráč Stoda
Dnešní zápas beru jako poctu. Zahrát si proti takovým veličinám, kteří nastupují proti nám, se nestává často. Je to především fotbalový svátek, a proto ani tolik nepůjde o výsledek, ale spíše pobavit sebe i diváky.
Jan KRAUS Trenér Stoda
Bylo to důstojné vyvrcholení dnešního dne. Internacionálové i v pokročilém věku ukázali dnes všem, jak je fotbal pěkný, když se umí hrát. Stodský fotbal však před zahájením nové sezony, čekají značné problémy, protože pokud chceme uspět, musíme kádr rozšířit.
Antonín DVOŘÁK Internacionál ČR
Kamarádi ze Stoda mne přemluvili, abych si šel proti fotbalistům Stoda zahrát. Původně jsem nechtěl, ale nyní jsem rád, že jsem se zúčastnil této pěkné atmosféry. K mé úplné spokojenosti snad schází jenom to, že domácí brankář chytil moji technickou střelu a že míč neskončil za jeho zády.
Zbytek na www.plzenskydenik.cz.

[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Autor: jf | Přidat komentář (zatím 0) | Zdroj: www.plzenskydenik.cz

Sdílet na Facebook     Sdílet na Twitter