Město Stod - neoficiální stránky


Zobrazit články na stejné téma  Z černé kroniky vydáno 06. 12. 2006 (2232 přečtení)

Ve Stodě na Plzeňsku se stala vážná dopravní nehoda, při které zemřel jeden člověk a další dva byli těžce zraněni. Kolem půl osmé večer se srazila dvě auta. Na místě zasahoval i vrtulník záchranné služby. Pokračování na idnes.cz.
Oficiální zpráva policie:
Včera kolem půl osmé večer došlo k vážné dopravní nehodě na silnici I. třídy ve směru jízdy od obce Holýšov na obec Stod na jižním Plzeňsku. Na rovném úseku začal dvaadvacetiletý řidič osobního vozidla Peugeot bez dostatečného rozhledu předjíždět nákladní vozidlo v okamžiku, kdy proti němu jelo osobní vozidlo Ford, který řídil šestačtyřicetiletý cizinec. Došlo k čelnímu střetu obou vozidel, kdy vozidlo Ford bylo otočeno ve svém jízdním pruhu o 180 stupňů a vozidlo Peugeot bylo odhozeno mimo vozovku na louku.
Při této dopravní nehodě došlo ke smrtelnému zranění dvaadvacetiletého muže, k těžkému zranění řidiče vozidla Ford a k těžkému zranění jeho spolujezdkyně. Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě ohledáním zjištěna ani uplatněna. Celková škoda byla vyčíslena na 300 tisíc korun.[Akt. známka: 1,50 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Autor: jf | Přidat komentář (zatím 0)

Sdílet na Facebook     Sdílet na Twitter