Město Stod - neoficiální stránky


Zobrazit články na stejné téma  Jak zničit pouliční lampu snadno a rychle vydáno 03. 05. 2011 (2971 přečtení)

Vidíte, není to nic těžkého. Vezmete jednu rachejtli, namíříte ji na lampu a odpálíte. A protože jste borec a internet je všude, vystavíte video z mobilního telefonu na internet, třeba pod přezdívkou anarchie493. Jo, aha, jste těžkej borec, proto taková přezdívka.

veřejné osvětlení + pyrotechnika + kopa bláznů = pápá lampičko
Nahrávám přehrávač


Sice nepoznávám, kde to je (možná park u nádraží), ale podle dalších videí a jmen bych tipnul na Stod. Jdeme hledat dál? Ono se vždy odpálit rachejtli nepovede, občas cíl mineme, ale i to se dá vystavit na youtube pod názvem veřejné osvětlení. Máme dobré kámoše - Bowling s nej kámošema a občas děláme blbosti sendvič po stodácku. Když jsme u těch blbostí, pokud zveřejním video, jak někdo ničí lampu veřejného osvětlení, nemusím psát k dalšímu videu jména Kvídera, Volena, Kocábová, Pfeifer, Klimek.
A protože je doba internetu, není problém přidat taky fotky. Třeba z profilu na Lidé.cz: moje třída, jsem u hasičů, no a tohle je Anarchie493.
POZOR: Nepíšu, že tento mladý muž někdy zničil nějakou lampu pouličního veřejného osvětlení. Píšu, že zveřejnil video tohoto činu, a z toho dovozuji, že zřejmě taky zná osoby na videu.
Zajímalo by mě, kdy a kdo první napíše jméno výtečníka a jestli z něj dostanete jména těch, kteří lampu zničili. Videa byla vystavena 28. 12. 2010, to by si ještě mohl pamatovat. ;-)
Popisovaná videa najdete v pokračování článku....
EDITOVÁNO 17.5.2010: Anarchie493 se snaží zahladit stopy. Smazal profil z Youtube, smazal profil z Lidé.cz. Ale má smůlu. Co se jednou objeví na internetu, už nikdy nezmizí. Proto si můžete videa prohlédnout, kopii profilu najdete v pokračování článku...

Kopie profilu z Lidé.cz

Zahlazování stop: Smazané video ;-)


[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Autor: jf | Přidat komentář (zatím 1)

Sdílet na Facebook     Sdílet na Twitter