V pokračování sestava, video gólů a fotografie ze zápasu....

Sestava: Pochobradský - Höfler, Dlouhý, Kaas, Múčka - Lukášek, Duchek, Lihm O., Heřman - Douša M. (57. Peprný), Snášel

Faul před penaltou
Gól Klatov na 0:4

Foto Václav Duffek

Plzeňský deník: Bojovný Rapid obral Chotíkov, Klatovy deklasovaly Stod:
... Jednoznačnou jízdu favorizovaných Klatov viděl Stod, který nedokázal uhlídat hostující střelce a prohrál vysoko 0:4. Svěřenci Lubomíra Vašici si o další body řekli smrtící pětiminutovkou, během které třikrát rozvlnili síť domácí svatyně. ...

SK Klatovy 1898: Série bez porážky pokračuje!!
: ...Gól přišel až v minutě dvacáté, to když na levé straně vybojoval míč Hanzlík a přesným centrem našel zakončujícího Sýkoru .... Domácí zahrozili z jejich jediné šance ve 34. minutě. .... Ve druhé půli se děly věci. V rozmezí tří minut jsme rozhodli o výsledku utkání i o tom, že tři body poputují pod Černou věž. ...

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: jf | Přidat komentář (zatím 0) | Zdroj: slavojstod.wz.cz