Město Stod - neoficiální stránky

Zobrazit články na stejné téma  V Rokycanech jich Slavoj dostal sedm vydáno 21. 04. 2014 (1700 přečtení)

Fotbal - ilustrační obrázek Před zápasem měly Rokycany o pět bodů víc než Slavoj. Stejným rozdílem, tenkrát v gólech, skončil i zápas. Navíc v devadesáté minutě Rokycany neproměnily penaltu.
22. kolo krajského přeboru
FC Rokycany B - TJ Slavoj Stod 7:2 (1:0)
Branky - 11., 49., 58. a 76. Cibulka, 48. a 82. Tobrman, 85. Dobiáš - 60. Výrut, 65. Terber M.
ŽK - 2:1 (Snášel)
Rozhodčí - Hodek - Šimek, Vocelka (delegát Hamouz Jar.)
Diváků - 85
V pokračování sestava a video gólů....

Sestava: Janča - Höfler (77. Kastelic), Snášel, Pešek, Brychcín (54. Výrut) - Bárta, Kaas, Lukášek (79. Fabián), Kubina (53. Terber M.) - Jelínek (52. Vlk), Karlíček

Domažlický deník: Koloveč zdemoloval Horažďovice:
... Útočná lavina smetla Stod. „Byli jsme jednoznačně lepší, v první půli jsme ještě promarnili hodně šancí. Jen za stavu 4:0 jsme polevili," řekl kouč Rokycan Pavel Hudeček. ...

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: jf | Přidat komentář (zatím 0) | Zdroj: slavojstod.wz.cz