Město Stod - neoficiální stránky

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 588 nalezených)

Zobrazit články na stejné téma  Doma to dopadlo hůř než venku (05. 09. 2018)

Fotbal - ilustrační obrázek Druhé kolo hrál Slavoj doma s Merklínem. Ten dal první gól v šesté minutě a pak Slavoj vždy jen dotahoval. Po každém vyrovnání šel Merklím opět do vedení a počtvrté se Slavoji vyrovnat už nepodařilo.
2. kolo okresního přeboru
TJ Slavoj Stod - TJ Sokol Merklín 3:4 (2:3)
Branky - 11. a 73. Kastelic, 20. Antoš (PK) - 6. Liška M., 19. (PK) a 45. Liška J., 87. Voráček
ŽK - 1:1 (Zezulák)
Rozhodčí - Lažánek
Diváků - 55
V pokračování sestava a video gólů....

dále... | Autor: jf | Přidat komentář (zatím 0)

Zobrazit články na stejné téma  První zápas Slavoj zvládnul (03. 09. 2018)

Fotbal - ilustrační obrázek Po několika sestupech tentokrát Slavoj začínal novou sezónu a soutěž výš, než vloni. První zápas okresního přeboru hrál ve Spáleném Poříčí. Domácí nastoupili z ostra, postupně se zápas vyrovnal, ale stejně domácí šli do vedení. Gólem těsně před přestávkou a druhým chvíli po ní Slavoj zápas otočil a slaví první výhru.
1. kolo okresního přeboru
TJ Sokol Spálené Poříčí - TJ Slavoj Stod 1:2 (1:1)
Branky - 22. Novotný - 45(+2). Kaše, 51. Fabián (PK)
ŽK - 5:2 (Vlk, Antoš)
Rozhodčí - Slabý
Diváků - 100

Zobrazit články na stejné téma  Slavoj se vrací do okresního přeboru (27. 06. 2018)

Fotbal - ilustrační obrázek Po několika sestupech hrál Slavoj poslední sezónu fotbalovou III. třídu, ve které skončil na třetím místě. Na přímý postup to nebylo, musel do baráže. Ale tam se mu povedlo vyhrát oba zápasy nad Předenicemi a tak se po roce vrací zpět do okresního přeboru.
baráž o OP
TJ Předenice - TJ Slavoj Stod, z.s. 0:4 (0:1)
TJ Slavoj Stod, z.s. - TJ Předenice 3:2 (0:0)
V pokračování více detailů....

Zobrazit články na stejné téma  Poslední zápas v Záluží vyhráli (21. 06. 2018)

Fotbal - ilustrační obrázek Poslední zápas sezóny byl netradiční. Hrálo se dopoledne, do branky se poprvé v sezóně postavil Pavel Fekl. A tradiční brankář Michal Dufek střídal a nastoupil v poli. A nevedl si vůbec špatně, dal dva góly.
26. kolo III. třídy
TJ Sokol Záluží - TJ Slavoj Stod 3:5 (1:2)
Branky - 17. Antoš, 44. a 78. Terber M., 55. a 85. Dufek - 21. a 90. Urbánek, 59. Klier
hráno bez karet
Rozhodčí - Homr
Diváků - 114
V pokračování sestava....

Zobrazit články na stejné téma  S Hradcem došlo k nečekanému (20. 06. 2018)

Fotbalový míč V sobotu 9. června se hrálo derby s Hradcem. První s třetím, na hřišti hráči, kteří hráli za obě družstva, co víc si přát? Samozřejmě výhru. A ta nakonec vyšla. I když o pět gólů ji asi nikdo nečekal.
25. kolo III. třídy
TJ Slavoj Stod - SK Hradec 1946 5:0 (2:0)
Branky - 23. Antoš, 42. a 55. Terber M., 60. Höfler, 75. Kaše - ve 26. minutě neproměnil Hradec penaltu
ŽK - 2:3 (Höfler, Antoš)
Diváků - 120

Zobrazit články na stejné téma  Porážka s Chlumem je odčiněna (06. 06. 2018)

Fotbal - ilustrační obrázek Slavoj jel do Dvorce, sedmého v tabulce. Dařilo se mu dost lépe, než miulý týden a vyhrál 2:1. A protože Zdemyslice prohrály s posledními Dnešicemi, opět je v tabulce přeskočil a je opět třetí. V sobotu bude derby, přijede první Hradec.
24. kolo III. třídy
TJ Slavoj Dvorec - TJ Slavoj Stod 1:2 (0:1)
Branky - 66. Zdvořáček - 14. Tesárek, 64. Kaše
ŽK - 0:2 (Antoš, Terber M.)
Rozhodčí - Kulhánek
Diváků - 60

Zobrazit články na stejné téma  A postup se vzdaluje (30. 05. 2018)

Fotbal - ilustrační obrázek Chlum byl po delší době soupeřem z horní poloviny tabulky, i když měl o deset bodů méně, než Slavoj. Slavoj bohužel vítěznou řadu na pět utkání nedotáhl, s Chlumem doma před pouhými čtyřiceti diváky padl.
23. kolo III. třídy
TJ Slavoj Stod - TJ Chlum 1:2 (1:1)
Branky - 38. Terber M. - 42. Wagner, 82. Valeš M.
ŽK - 2:2 (Vondrášek, Antoš)
Rozhodčí - Janoušek
Diváků - 40

Zobrazit články na stejné téma  V Losiné bylo žluto (24. 05. 2018)

Fotbal - ilustrační obrázek Losiná B je dalším soupeřem z dolní poloviny tabulky. Místní vždy hráli ostrý fotbal a i toto utkání takové bylo. V prvních deseti minutách dva góly, dohromady šest, celkem sedm žlutých karet...
22. kolo III. třídy
TJ Sokol Losiná B - TJ Slavoj Stod 2:4 (1:3)
Branky - 5. Šlais, 49. Zeman - 10. a 40. Terber M., 30. Tesárek, 60. Bilik
ŽK - 5:2 (Bilik, Fabián)
Rozhodčí - Říha
Diváků - 40

Zobrazit články na stejné téma  Merklínu nastříleli šest gólů (18. 05. 2018)

Fotbal - ilustrační obrázek Béčko Merklína byl v tabulce předposlední a měl druhý největší počet obdržených gólů. Zápas ukázal, proč tomu tak je, Slavoj si hezky zastřílel.
21. kolo III. třídy
TJ Slavoj Stod - TJ Sokol Merklín B 6:0 (2:0)
Branky - 10. a 60. Terber M., 19. Filip, 73. Tesárek, 75. Höfler, 77. Múčka
ŽK - 1:1 (Terber M.)
Rozhodčí - Plamínek
Diváků - 75

Zobrazit články na stejné téma  Dohrávalo se první jarní kolo (11. 05. 2018)

Fotbal - ilustrační obrázek Po sobotním 20. kole se hrálo v úterý kolo 14. Dohrávalo se totiž první jarní kolo, přeložené kvůli nepřízni počasí. Poslední Střížovice nebyly překážkou vítězství.
14. kolo III. třídy
TJ Sokol Střížovice - TJ Slavoj Stod 0:4 (0:3)
Branky - 6. Tesárek, 19. a 66. Hrubý, 31. Terber M.
ŽK - 1:2 (Dufek, Ghoul)
Rozhodčí - Ježek - Klik, Domanický
Diváků - 60

Zobrazit články na stejné téma  Pomohly dva slepené góly (10. 05. 2018)

Fotbal - ilustrační obrázek Letiny jsou v tabulce těsně nad čarou ponoru, Slavoj tedy jel pro výhru. K té mu značně pomohly dva slepené góly Antoše a Ghoula.
20. kolo III. třídy
SK Letiny - TJ Slavoj Stod 1:3 (1:2)
Branky - 44. Štádler - 26. Antoš, 27. Ghoul, 53. Terber M.
ŽK - 1:0
Rozhodčí - 1:0
Diváků - 55

Zobrazit články na stejné téma  Papírové předpoklady jsou jen papírové (02. 05. 2018)

Fotbal - ilustrační obrázek Dnešice mají v tabulce skoro o dvacet bodů méně, vítězství nad nimi se tedy čekalo. No jo, ale první gól přišel až v 53. minutě. Nic není tak jednoduché. Vyprávět by mohly Zdemyslice, které nás minulý týden porazily, dostaly se tím na třetí příčku a teď prohrály s benznadějně posledním.
19. kolo III. třídy
TJ Slavoj Stod - TJ Sokol Dnešice 4:1 (0:0)
Branky - 53. Höfler, 75. Terber M., 76. Tesárek, 86. Múčka - 90(+1). Duspiva
ŽK - 1:2 (Vondrášek)

Zobrazit články na stejné téma  Se sousedem to nevyšlo (24. 04. 2018)

Fotbal - ilustrační obrázek Slavoj jel k dalšímu zápasu do Zdemyslic, na hřiště souseda v tabulce. Zdemyslice byly před zápasem o příčku níž a velmi, velmi na dohled. Diváci viděli pět gólů, pět žlutých a dvě červené karty. A po výhře domácích taky postup na třetí příčku tabulky, zatímco Slavoj spadl na pátou.
18. kolo III. třídy
TJ Zdemyslice - TJ Slavoj Stod 3:2 (1:1)
Branky - 11. Fiala, 55. Čimera, 74. Polívka - 33. Vlk, 90. Vodička
ŽK - 4:1 (Fabián)
ČK - 1:1 (80. Průcha - 88. Filip)
Rozhodčí - Michálek - Janoušek, Beránek
Diváků - 71

Zobrazit články na stejné téma  Domácí dali čtyři góly (17. 04. 2018)

Fotbal - ilustrační obrázek Ve čtvrtém kole přijel do Stoda další tým z první poloviny tabulky - Blovice B. Domácí dali čtyři góly, vyhrále 3:1 a díky výsledkům ostatních postoupili na třetí příčku tabulky.
17. kolo III. třídy
TJ Slavoj Stod - TJ Sokol Blovice B 3:1 (0:0)
Branky - 59. Ghoul, 61. Terber M., 63. Hrubý - 81. vlastní Fabián
Rozhodčí - jako "laik" Türk
Diváků - 90

Zobrazit články na stejné téma  Souboj o druhé místo skončil nerozhodně (13. 04. 2018)

Fotbal - ilustrační obrázek Ve třetím jarním kole jel Slavoj do Lužan, šlo o přímý souboj o druhé místo v tabulce. Po remíze v normální hrací době měl Slavoj více štěstí v penaltách. A jak to dopadlo v tabulce? Oba týmy klesly o jednu příčku, protože je přeskočily Zdemyslice. :-) Týmy na druhé až čtvrté příčce mají 31 bodů, pátý Chlum o jeden bod méně.