Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 588 nalezených)

A mužstvo: Přípravný zápas - 1. zápas zimního turnaje na Doubravce
Branky - 31. a 73. Hruška, 51. Dolejší - 28. Lambor, 71. Bešta J.
V pokračování sestava a video gólů....

dále... | Autor: PChl | Přidat komentář (zatím 0)

Zobrazit články na stejné téma  Fotbalové video bonusy (11. 01. 2010)

V zimě se fotbalové soutěže nehrají, přinášíme vám tedy bonusová videa z podzimní části soutěže mužů. Dnes zápasy Strážov - Stod a Stod - Nýřany.
....

Zobrazit články na stejné téma  Fotbalové video bonusy (04. 01. 2010)

V zimě se fotbalové soutěže nehrají, přinášíme vám tedy bonusová videa z podzimní části soutěže mužů. Dnes zápas Zbiroh - Stod a Stod - Nýrsko.
....

Zobrazit články na stejné téma  Fotbalové video bonusy (28. 12. 2009)

V zimě se fotbalové soutěže nehrají, přinášíme vám tedy bonusová videa z podzimní části soutěže mužů. Dnes zápas Zruč - Stod a Stod - Chlumčany.
....

Zobrazit články na stejné téma  Fotbalové video bonusy (21. 12. 2009)

V zimě se fotbalové soutěže nehrají, přinášíme vám tedy bonusová videa z podzimní části soutěže mužů. Dnes zápasy Stod - Domažlice B a Příkosice - Stod.
....

Zobrazit články na stejné téma  Fotbalové video bonusy (14. 12. 2009)

V zimě se fotbalové soutěže nehrají, přinášíme vám tedy bonusová videa z podzimní části soutěže mužů. Dnes zápas Staňkov - Stod.
....

Zobrazit články na stejné téma  Fotbalové video bonusy (07. 12. 2009)

V zimě se fotbalové soutěže nehrají, přinášíme vám tedy bonusová videa z podzimní části soutěže mužů. Dnes zápasy Nepomuk - Stod a Stod - Luby.
....

Zobrazit články na stejné téma  Fotbalové statistiky (03. 12. 2009)

V pokračování článku najdete statistiky týmu mužů Slavoje Stod po podzimní části fotbalové I.A třídy.
...

Zobrazit články na stejné téma  Fotbalové video bonusy (30. 11. 2009)

V zimě se fotbalové soutěže nehrají, přinášíme vám tedy bonusová videa z podzimní části soutěže mužů. Dnes zápasy Křimice - Stod a Stod - Manětín.
....

Zobrazit články na stejné téma  Fotbalové video bonusy (23. 11. 2009)

V zimě se fotbalové soutěže nehrají, přinášíme vám tedy bonusová videa z podzimní části soutěže mužů. Dnes zápasy Zbůch - Stod a Stod - Sušice.
....

Zobrazit články na stejné téma  Fotbalové výsledky (16. 11. 2009)

A mužstvo: 15. kolo 1. A třídy
Stod - Nýřany 8:2 (5:1)
Branky - 15. Snášel, 17. a 43. Lukášek, 39. Kadera, 40. Bachroň, 62. vlastní Liška, 87. Volf, 90. Bouřa (PK) - 12. Schejbal, 89. Cvachouček
ŽK - 2:5 (Bachroň, Bouřa)
Rozhodčí - Kračmer - Sirotek, Kříž L. (delegát Lecjaks)
Diváků - 140
V pokračování sestava a video všech gólů plus jeden faul ....

Zobrazit články na stejné téma  Fotbalové výsledky (09. 11. 2009)

A mužstvo: 14. kolo 1. A třídy
Strážov - Stod 0:4 (0:2)
Branky - 17. a 62. Bachroň, 45. a 89. Hruška
ŽK - 2:1 (Košťál)
Rozhodčí - Bogdan - Křen, Tyc (delegát Kopřiva)
Diváků - 200
V pokračování sestava, video gólů a hodnocení zápasu trenérem Strážova....

Zobrazit články na stejné téma  Komentář k utkání Zbiroh - Stod (04. 11. 2009)

12. kolo I. A třídy Město Zbiroh - TJ Slavoj Stod 1:3 (0:1) více informací
Hrálo se na menším hřišti a v prvním poločase proti kopci. Domácí se soustředili na bránění až v 7 lidech a nakopávání dlouhých míčů. V prvním poločase naše obrana pracovala spolehlivě a dobře četl hru brankář Fekl. Už ve 4. minutě dostal žlutou kartu náš hráč Bachroň za řetízek na krku. Potom měl v 10. minutě dostat brankář domácích červenou za hraní rukou mimo velký čtverec. Rozhodčí ale mlčel. My jsme začali přebírat iniciativu a po rohovém kopu Radek Lukášek dává naši první branku. Ve druhém poločase po vyrovnávací brance nastoupil hráč Hruška a naše hra se zlepšila - získali jsme velkou převahu. Jirka Bachroň opět čaroval - penaltový zákrok na něho, ale pokutový kop Košťál nedal. Za pár minut Milan Herman pasem uvolnil Jirku Bachroně a ten už mířil přesně - vedeme 2:1. Během dalšího náporu přišel další faul na Jirku Bachroně a PK proměnil Roman Dlouhý. Utkání se dohrálo za naší velké převahy. Domácí hráli celý zápas velmi tvrdě - dostali 8 žlutých karet a 2 červené. Utkání sledovalo asi 150 diváků, bylo pěkné počasí a pískal rozhodčí Krutina.
Václav Štefánek, sportovní manager

dále... | Autor: PChl | Přidat komentář (zatím 4)

Zobrazit články na stejné téma  Fotbalové výsledky (02. 11. 2009)

A mužstvo: 13. kolo 1. A třídy
Stod - Nýrsko 0:0
ŽK - 2:3 (Bachroň, Dlouhý)
Rozhodčí - Košák - Schneider, Šimek (delegát Bláha)
V pokračování tentokrát jen sestava....

Zobrazit články na stejné téma  Komentář k utkání Stod - Chlumčany (30. 10. 2009)

11. kolo I.A třídy TJ Slavoj Stod - Keramika Chlumčany 6:0 (2:0) více informací
Před utkáním několik dnů pršelo, ale terén byl připraven velmi dobře. Už v první minutě zápasu jsme kopali pokutový kop za faul na Jirku Bachroně. Ten se rozehrál opět k excelentnímu výkonu a přidal 4 branky, jednu hezčí než druhou. Další branky přidali Košťál z PK a Lukášek po centru Hermana. S vyjímkou 15 minut na konci prvního poločasu, kdy jsme si vybrali slabší chvilku, nebylo co řešit. Soupeře jsme po všech stránkách převyšovali o třídu. I když bylo nevlídné počasí, přišlo okolo 200 diváků, kteří určitě nebyli zklamaní. Pískal velmi dobře Urban.