Město Stod - neoficiální stránky

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 588 nalezených)

Zobrazit články na stejné téma  A zase jede ve starých kolejích (24. 05. 2016)

Fotbal - ilustrační obrázek Tak mi radost dlouho nevydržela.
Slavoj sice minulý týden po dlouhé době vyhrál, ale další kolo hrál s Meclovem. Ten je na tom podobně, hrálo se tedy vlastně o šest bodů, o to důležitější je bodovat. Bohužel se nepovedlo a Slavoj prohrál o dva góly. A opět v našlapaném konci tabulky klesl.
21. kolo I. B třídy sk. A
TJ ZD Meclov - TJ Slavoj Stod 4:2 (2:1)
Branky - 11., 45.(+1). a 50. Paluch, 70. Beňušík - 28. Tlustý, 72. Lihm D.
ŽK - 1:1 (Bilik)
Rozhodčí - Jakš - Hájek, Hálek
Diváků - 80
V pokračování sestava a video gólů....

dále... | Autor: jf | Přidat komentář (zatím 0)

Zobrazit články na stejné téma  Sláva, Slavoj vyhrál (17. 05. 2016)

Fotbal - ilustrační obrázek Slavoj konečně vyhrál, poprvé za tři body od 8. listopadu. Ještě, že má Tomáše Tlustého, který dal všechny tři góly. A taky Romana Snášela, který odehrál po zranění celý zápas. I když netradičně v brance.
Pohled na tabulku je hned lepší, tři body a skok o tři místa vpřed, mimo sestup. Ale stejně tak mohou tři body soupeřů znamenat... Ale raději ne, aby někdo neříkal, že to přivolávám.
20. kolo I. B třídy sk. A
TJ Slavoj Stod - TJ Sokol Bor 3:0 (2:0)
Branky - 6., 38. a 70. Tlustý
ŽK - 2:2 (Snášel, Lihm D.)
Rozhodčí - Sladký - Maroušek, Kohout
Diváků - 100

Zobrazit články na stejné téma  Kolik že jich bylo v Sarajevu? (10. 05. 2016)

Fotbalový míč Když se celý zápas hraje na jednu branku, nelze se divit, že to takhle dopadne. A ve výsledku je pak už jedno, jestli dostanete góly tři, nebo sedm. Jen ta série porážek je už dlouhá, chtělo by to nějaký bod. Dva, tři.
TJ Tatran Chodov - TJ Slavoj Stod 7:0 (3:0)
Branky - 15. Holar Martin, 24. Smazal, 29. Kobes, 56. Holar P., 79., 83. a 85. Auervek
ŽK - 1:1 (Múčka)
Rozhodčí - Liškutín

Zobrazit články na stejné téma  Diváci přestali věřit? (04. 05. 2016)

Fotbal - ilustrační obrázek Při jarních výkonech Slavoje asi s Tlumačovem, prvním družstvem tabulky, nikdo zázraky nečekal. Přesto první poločas nevypadal nijak špatně. Bohužel v druhém poločasu hosté svoji sílu dokázali a vyhráli.
Ale co se stalo s diváky? Jen osmdesát? Pravidelně jich chodilo přes stovku. Že by přestali věřit? Pravda, Staňkov vyhrál a Slavoj tedy klesl na předposlední příčku, ale konec tabulky je našlapaný, tři body mohou znamenat čtyři příčky.
19. kolo I. B třídy sk. A
TJ Slavoj Stod - TJ Start Tlumačov 0:2 (0:0)
Branky - 67. Čára, 88. Copák
ŽK - 2:0 (Lihm D., Múčka)
Rozhodčí - Duspiva - Bogdan, Jílek
Diváků - 80

Zobrazit články na stejné téma  Derby nebude? (26. 04. 2016)

Fotbal - ilustrační obrázek Černá série pokračuje.
Komentář minulého zápasu na stránce Slavoje končil větou "Sestupové pásmo se opět o něco přiblížilo a úspěch v příštím souboji v podobně ohrožené Chodové Plané bude více než žádoucí." Žádoucí je v tomto okamžiku každý bod, bohužel z Plané není ani jediný. Vypadá to, že příští rok se derby Stod - Chotěšov hrát nebude. Slavoj jde od porážky k porážce, Chotěšov jede vítěznou šnůru a tak se týmy v soutěžích spíš vymění. :-(
18. kolo I. B třídy sk. A
TJ Slavoj Chodová Planá - TJ Slavoj Stod 5:1 (2:0)
Branky - 9., 21. a 83. Chval, 61. Pelán, 65. Kutička - 70. Výrut
ŽK - 1:3 (Zelený, Múčka, Lihm D.)
Rozhodčí - Fanfule L.
Diváků - 75

Zobrazit články na stejné téma  Ani s Částkovem to nevyšlo (19. 04. 2016)

Fotbal - ilustrační obrázek Slavoj na podzim Částkov venku porazil, teď oba týmy dělily jen tři body, takový soupeř by se měl porazit.
Když ale už po čtyřech minutách dostanete gól, nejde to tak snadno. Navíc problém dostat se do gólové šance a když už se to povede, dát gól. Výsledkem je další prohra a opět pokles v tabulce. Aktuálně na jedenáctou příčku.
17. kolo I. B třídy sk. A
TJ Slavoj Stod - TJ Hraničář Částkov 1:3 (0:1)
Branky - 70. Terber M. - 5. a 72. Boček, 58. Pták
ŽK - 3:1 (Terber M., Fabián, Zelený)
Rozhodčí - Hálek - Červený, Rubáš

Zobrazit články na stejné téma  Klenčí dostalo od Slavoje dárek (12. 04. 2016)

Fotbal - ilustrační obrázek V šestnáctém kole jel Slavoj do Klenčí, které je beznadějně poslední. Také se ujal vedení, ale domácí stihli ještě do poločasu vyrovnat. A když hned na začátku druhé poloviny dali gól, začalo to vypadat špatně. Pro Slavoj. Ten v Klenčí nechal nečekaný dárek, všechny body. Pro domácí to byla první výhra v sezóně.
16. kolo I. B třídy sk. A
Spartak První chodská Klenčí - TJ Slavoj Stod 3:1 (1:1)
Branky - 38. Hromník, 46. Čipera M., 64. Housar - 31. Vítek
ŽK - 2:1 (Tlustý)
ČK - 0:1 (78. Tlustý)
Rozhodčí - Ruda - Schneider, Burda V.
Diváků - 40

Zobrazit články na stejné téma  Z prvního domácího zápasu má Slavoj první jarní bod (05. 04. 2016)

Fotbal - ilustrační obrázek K prvnímu jarnímu zápasu do Stoda přijela Bělá nad Radbuzou. Ta měla ve vyrovnané tabulce o pět bodů více, byla tu tedy jistá šance na body. Domácí gól nedali, hostům jejich rozhodčí neuznal, došlo na penalty. Domácí dvě nedali, hosté byli stoprocentní a odvezli si dva body.
15. kolo I. B třídy sk. A
TJ Slavoj Stod - TJ Start Bělá nad Radbuzou 0:0 PK 2:4
ŽK - 2:4 (Fabián, Výrut)
ČK - 0:1 (87. Šinál)
Rozhodčí - Šiška - Nesvadba, Kořan
Diváků - 120

Zobrazit články na stejné téma  Do Kolovče pro body nejeli (01. 04. 2016)

Fotbalový míč I když Koloveč nevládne soutěži tak, jak bývalo zvykem, pořád patří mezi nejlepší týmy. Proto nikdo nepočítal s tím, že by tam Slavoj jel pro body. Zápas taky podle toho vypadal. Hrálo se prakticky na jednu branku, i když gól padl až těsně před poločasem. I ve druhém se hrálo podobně. Jeden gól Kolovče a hra na jednu branku. Výsledek 2:0 je tedy v podstatě lichotivý.
14. kolo I. B třídy sk. A
TJ Slavoj Koloveč - TJ Slavoj Stod 2:0 (1:0)
Branky - 45(+1). Bittengl, 61. Duchoň
ŽK - 1:2 (Kalný, Terber M.)
Rozhodčí - Pena - Petržílka, Brůha
Diváků - 91

Zobrazit články na stejné téma  Z posledního zápasu vydoloval Slavoj dva body (17. 11. 2015)

Fotbalový míč K poslednímu podzimnímu zápasu Slavoj vyrazil do Dlouhého Újezdu, na hřiště druhého týmu soutěže. A domácí tým zaskočil, v poločase vedl dva nula. Do druhé poloviny ale do branky musel hráč z pole, domácí začali tlačit a podařilo se jim vyrovnat. Penaltový rozstřel - důkaz toho, že penalta se nedá chytit, jen špatně střelit. A že jich bylo, podívejte se na video. Slavoj byl nakonec šťastnější, vyhrál si druhý bod.
V polovině soutěže je v polovině tabulky.
13. kolo I. B třídy sk. A
TJ Sparta Dlouhý Újezd - TJ Slavoj Stod 2:2 (0:2) PK 5:6
Branky - 66. a 71. Landrgott - 15. a 24. Terber M.
ŽK - 1:2 (Wohlrab, Höfler)
Rozhodčí - Ježek
Diváků - 50

Zobrazit články na stejné téma  Chodové odjeli bez bodu (10. 11. 2015)

Fotbal - ilustrační obrázek Ve dvanáctém kole do Stoda přijel Postřekov. Oba týmy měli před zápasem stejně bodů, Slavoj tedy měl využít domácího prostředí a bodovat. A povedlo se mu to. Už ve druhé minutě vedl jedna nula a náskok si udržel až do konce.
12. kolo I. B třídy sk. A
TJ Slavoj Stod - TJ Sokol Postřekov 4:2 (2:1)
Branky - 2., 23. (PK) a 61. Tlustý, 89. Fořt - 34. Steinberger P., 67. Polák
ŽK - 3:4 (Bilik, Terber M., Purkart)
Rozhodčí - Reiprich - Hamouz, Duspiva
Diváků - 87

Zobrazit články na stejné téma  Do Staňkova se jezdí pro body (04. 11. 2015)

Fotbal - ilustrační obrázek Pokud má někdo polovinu bodů oproti vám, je snad jasné, že k němu musíte jet pro body. V podobném postavení byl Slavoj vůči Staňkovu. Moc to nevypadalo, ale nakonec se povedlo.
11. kolo I. B třídy sk. A
FK Staňkov - TJ Slavoj Stod 1:2 (0:1)
Branky - 57. Voves - 18. Tlustý, 84. Terber M.
ŽK - 2:3 (Kalný, Terber M., Tlustý)
Rozhodčí - Štěpán
Diváků - 70

Zobrazit články na stejné téma  Soused byl lepší (29. 10. 2015)

Fotbal - ilustrační obrázek V desátém kole přijel do Stoda soused z tabulky - Bezdružice. A po celý první poločas byl Slavoj lepší, jenomže.... Jenomže když nedáte gól, navíc jeden dostanete, težko vyhrajete. V druhé půlce to bylo ještě horší a tak Slavoj prohrál.
10. kolo I. B třídy sk. A
TJ Slavoj Stod - TJ Jiskra Bezdružice 0:2 (0:1)
Branky - 22. Čada L., 86. Maroušek
hráno bez karet
Rozhodčí - Šimek L. - Duda V., Frgal
Diváků - 70

Zobrazit články na stejné téma  Trenér musí jít příkladem (20. 10. 2015)

Fotbal - ilustrační obrázek V neděli do Stoda přijel předposlední Meclov, to by nějaké body být měly, ne?
No jo, ale hosté šli v 9. minutě do vedení, Slavoj sice vyrovnal, ale o přestávce zase prohrával. Pak zřejmě v kabině promluvil trenér a vzal si svá slova nejvíce k srdci ;-) Dal totiž dva góly a body nakonec byly tři.
Diváků - 60

Zobrazit články na stejné téma  Když nedáte gól... (13. 10. 2015)

Fotbal - ilustrační obrázek Bor a Slavoj dělilo v tabulce sice sedm míst, ale jen tři body. Byla tedy šance na nějaký dobrý výsledek. Slavoj byl po celý zápas lepší, měl víc ze hry, ale když nedáte gól, nemůžete vyhrát. Navíc, když čtyři dostanete, vypadá výsledek jako debakl.