Město Stod - neoficiální stránky

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 588 nalezených)

Zobrazit články na stejné téma  A Slavoj klesá a klesá (28. 04. 2015)

Fotbalový míč K dalšímu zápasu jeli muži Slavoje do Nýrska. Původně se mělo hrát ve Stodě, už na podzim si ale kluby vyměnily pořadí. Před utkáním sice bylo Nýrsko o čtyři příčky níž, ale mělo jen o tři body méně. Na hřišti to ale vypadalo úplně jinak, stodští dostali naštěstí jen čtyři góly a spadli na jedenáctou příčku tabulky.
Možná si všimnete jiného jména u položky Trenér, nevím ale, jestli je to změna trvalá, nebo jen dočasná.
23. kolo I. A třídy
SKP Okula Nýrsko - TJ Slavoj Stod 4:0 (1:0)
Branky - 5. a 90. Výtisk, 62. Šnour, 87. Trefanec
ŽK - 3:2 (Tlustý, Klásek)
Rozhodčí - Ruda - Šimek, Liškutín (delegát Rauch)
Diváků - 111
V pokračování sestava a video gólů....

dále... | Autor: jf | Přidat komentář (zatím 1)

Zobrazit články na stejné téma  Mýto oplatilo porážku o tři góly (21. 04. 2015)

Fotbal - ilustrační obrázek Slavoj hrál venku a tam zas tak často úspěšný není. Potvrdilo se to i v Mýtě, kde sice vedl jedna nula, ale jen chvilku. Domácí vyrovnali o sedm minut později a nakonec vyhráli čtyři jedna. Vrátili tak stodským podzimní porážku nula tři.
22. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Mýto - TJ Slavoj Stod 4:1 (1:1)
Branky - 38. Jedlička (PK), 48. Koudelka, 62. Sůva, 67. Hereit - 31. Fořt
ŽK - 3:1 (Bárta)
Rozhodčí - Mazán - Klička, Říha (delegát Mrázek)
Diváků - 207

dále... | Autor: jf | Přidat komentář (zatím 0)

Zobrazit články na stejné téma  Slavoj udělal radost Křimicím (14. 04. 2015)

Fotbal - ilustrační obrázek Pokud hraje čtrnáctý tým tabulky na hřišti šestého, navíc na hřišti, odkud si i daleko lepší soupeři body odváží málokdy, dá se očekávat celkem jasný průběh zápasu. Ovšem někdy to nevyjde, pak Křimice ve Stodě vyhrají 3:1 a Slavoj klesne na deváté místo. Přesně to se stalo v sobotu.
21. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - TJ Sokol Křimice 1:3 (0:2)
Branky - 78. Pešek - 23. a 82. Zapoměl, 29. Kohout
ŽK - 2:2 (Pešek, Bárta)
Rozhodčí - Pressl - Petrželka, Hessová (delegát Langmajer)
Diváků - 105

Zobrazit články na stejné téma  Fotbalová koleda se povedla. Domácím (07. 04. 2015)

Fotbal - ilustrační obrázek O Velikonocích vyrazil Slavoj k utkání dvacátého kola I. A třídy do Žichovic. A koleda se povedla, bohužel domácím. Slavoj sice už v první minutě vedl jedna nula, ale ve třetí minutě bylo vyrovnáno a ve dvanácté po penaltě už prohrával. Když během první půlhodiny dostal další tři góly bylo vymalováno. A po porážce klesl na šestou příčku tabulky.
20. kolo I. A třídy
TJ Žichovice - TJ Slavoj Stod 5:1 (5:1)
Branky - 3. a 12. (PK) Bálek P., 20. a 28. Butnaru, 33. Harant - 1. Fořt
Rozhodčí - Speckner - Späth, Knebel (všichni Německo), (delegát Šnajdr)
Diváků - 50

Zobrazit články na stejné téma  Když se můžete spolehnout na brankáře (31. 03. 2015)

Fotbal - ilustrační obrázek Představte si, že máte brankéře, který v nastaveném čase dá vyrovnávací gól. V penaltovém rozstřelu chytí všechny penalty a navíc jeho náhradník dá rozhodující penaltu. Přesně tohle se povedlo gólmanské dvojici Chodského Újezdu v sobotním zápase. Hosté si proto odváží dva body a vyměnili si se Slavojem místo v tabulce.
19. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - TJ Chodský Újezd 1:1 (0:0) PK 0:3
Branky - 76. Fořt - 90(+3). Slivoně
ŽK - 3:2 (Pešek, Klásek, Hrdlička)
ČK - 0:1 (90. Pikl L. st.)
Rozhodčí - Petrželka - Mazanec, Hessová (delegát Krejčí)
Diváků - 100

Zobrazit články na stejné téma  Dva body z Nýřan se hodí (24. 03. 2015)

Fotbal - ilustrační obrázek Ve druhém jarním kole jel Slavoj do Nýřan. Hrál pátý se třináctým, domácí od 59. minuty v deseti, ale nakonec došlo až na penalty. V rozstřelu měli víc štěstí hosté a tak si do Stoda odvezli dva body.
18. kolo I. A třídy
TJ DIOSS Nýřany - TJ Slavoj Stod 0:0 PK 5:6
ŽK - 4:2 (Klásek, Pešek)
ČK - 1:0 (59. Kočí)
Rozhodčí - Kulhánek - Duda V., Kohout (delegát Štolka)
Diváků - 80
V pokračování sestava a video penalt....

Zobrazit články na stejné téma  První domácí jarní zápas skončil porážkou (17. 03. 2015)

Fotbalový míč V druhém jarním kole přijela do třetího Stoda první Lhota. Na podzim padlo osm gólů, dal se očekávat zajímavý fotbal. Bohužel utkání pro Stod nedopadlo dobře a Slavoj klesl v tabulce o dvě příčky.
17. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - TJ Sokol Lhota 0:2 (0:2)
Branky - 26. Křížek D., 44. Kučera
Hráno bez karet
Rozhodčí - Čermák - Šlajs, Ruda (delegát Havránek)
Diváků - 60

Zobrazit články na stejné téma  Jaro začal Slavoj výhrou v Žihli (10. 03. 2015)

Fotbal - ilustrační obrázek K prvnímu zápasu jarní části vyjel Slavoj do Žihle. Postavení v tabulce dávalo šance, že by mohl přivézt i nějaké body a dokázat, že umí vyhrát nejen doma.
16. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Žihle - TJ Slavoj Stod 0:1 (0:0)
Branka - 77. Fořt
ŽK - 3:5 (Hrdlička, Snášel, Höfler, Hrdina, ?)
Rozhodčí - Mazanec - Hájek, Petržílka (delegát Kopřiva)
Diváků - 80

Zobrazit články na stejné téma  Na závěr podzimu Slavoj získal dva body (18. 11. 2014)

Fotbalový míč Po domácí ztrátě tří bodů v předposledním kole jel Slavoj do Lubů. Luby byly o příčku výš a při letošních (ne)úspěších venku jsem od Slavoje nic nečekal. Přesto uhrál remízu a v penaltovém rozstřelu získal druhý bod. Po podzimu mu tak patří čtvrtá příčka.
15. kolo I. A třídy
TJ Start Luby - TJ Slavoj Stod 1:1 (1:0) PK 2:4
Branky - 23. Švátora - 49. Kaas
ŽK - 2:2 (Janča, Bárta)
Rozhodčí - Šlajs - Kostelník, Škarda (delegát Bláha)
Diváků - 80

Zobrazit články na stejné téma  Slavoj už není doma neporazitelný (12. 11. 2014)

Fotbal - ilustrační obrázek Poslední podzimní domácí zápas Slavoji nevyšel, Pačejov vyhrál dva nula. Kouzlo chránící stodské hřiště asi přestalo fungovat. Chtělo by to nápravu v Lubech, ale to bude mít Slavoj moc těžké.
14. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - TJ Sokol Pačejov 0:2 (0:0)
Branky - 62. Brůha, 73. Kubaň J.
ŽK - 1:3 (Kaas)
Rozhodčí - Plzák - Červený, Janda D. (delegát Hamouz J.)
Diváků - 70

Zobrazit články na stejné téma  Slavoj přivezl vítězství ze Staňkova (05. 11. 2014)

Fotbal - ilustrační obrázek Slavoj poprvé vyhrál venku. Čekal až do třináctého kola a vyhrál ve Staňkově. Kde už taky jinde, než na hřišti posledního mužstva soutěže.
13. kolo I. A třídy
FK Staňkov - TJ Slavoj Stod 1:2 (1:0)
Branky - 22. Dolejš - 65. Snášel, 82. Klásek
ŽK - 0:3 (Klásek, Kaas, Terber M.)
ČK - 1:1 (79. Štverka - 75. Cejthamr)
Rozhodčí - Janda D. - Duda M., Šlajs (delegát Rauch)

Zobrazit články na stejné téma  Nepomuk odváží ze Stoda dva body (28. 10. 2014)

Fotbal - ilustrační obrázek V zápase dvou týmů, které minulou sezónu spadly z krajského přeboru byl šťastnější Nepomuk, který vyhrál po sedmi sériích penalt.
12. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - FK Nepomuk 0:0 PK 6:7
ŽK - 3:1 (Lihm D., Bárta, Höfler)
Rozhodčí - Valenta - Homr, Černý (delegát Jirsa)
Diváků - 110

Zobrazit články na stejné téma  Už i Senco ví (22. 10. 2014)

Fotbal - ilustrační obrázek Už i Senco Doubravka ví, že ve Stodě se nevyhrává. Jak dlouho ještě Slavoj udrží řadu domácích vítězství? Co myslíte?
11. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - SK SENCO Doubravka B 4:2 (2:1)
Branky - 15., 22. a 63. Tlustý, 72. Terber M. - 43. Pavlíček, 81. Krysl (PK)
ŽK - 2:2 (Kaas, Terber M.)
Rozhodčí - Sladký - Mezera, Majerčík (delegát Havlík)
Diváků - 80

Zobrazit články na stejné téma  První body přivezli ze Svéradic (14. 10. 2014)

Fotbal - ilustrační obrázek Slavoj letos získal všechny body jen doma. Až do soboty, do desátého kola, kdy se hrálo ve Svéradicích. Zápas skončil 1:1 a druhý bod Slavoj vydoloval v penaltovém rozstřelu.
10. kolo I. A třídy
FK Svéradice - TJ Slavoj Stod 1:1 (1:1) PK 4:5
Branky - 8. Beránek - 19. Lukášek
ŽK - 2:2 (Höfler, Terber M.)
Rozhodčí - Kříž L. - Kulhánek, Ruda (delegát Lecjaks)
Diváků - 90

Zobrazit články na stejné téma  Tak jednoznačné to nebylo (07. 10. 2014)

Fotbal - ilustrační obrázek Výsledek sice vypadá jasně, ale tak jednoznačné to zase nebylo. Slavoj vedl dva nula, Chodová Planá ale dvěma rychlými góly ještě v prvním poločase vyrovnala. Po pěti minutách druhého poločasu sice Slavoj už zase vedl, ale vítězství potvrdil dalšími dvěma góly až v posledních pěti minutách. A pravidlo o domácí neporazitelnosti platí dál (Nýrsko byla jen výjimka ;-) ).