Město Stod - neoficiální stránky


Zobrazit články na stejné téma  ddmstod.cz a zusstod.info nefungují vydáno 04. 09. 2009 (2245 přečtení)

Taky jste dostali do schránky letáček s nabídkou, jejichž autory byly Základní umělecká škola Stod a Dům dětí a mládeže Stod? Taky jste si všimli na jejich konci odkazů www.zusstod.info a www.ddmstod.cz? Pokud ano a máte v plánu se podívat na stránky, ušetřím vám čas. Nestojí to za to. Ti, kteří to zkusili už asi ví, že se na nich nic nedozví. Na stránkách DDM je pouze přihlašovací formulář pro administraci redakčního systému Joomla, stránky ZUŠ se nenačtou vůbec, pokus skončí u DNS serveru.
Ono to s www stránkami není až tak jednoduché. DDM mělo několik verzí stránek. Původní byly ručně dělané na freehostingu volny.cz. Pak se přestěhovaly na redakční systém phpRS a doménu třetího řádu ddm.zestoda.net, v roce 2006 přišlo další stěhování a změna vzhledu ddm.stod.cz. A letos na jaře stěhování poslední. Na vlastní doménu www.ddmstod.cz, redakční systém zůstal, ale byl na něm jen nějaký ošklivý výchozí vzhled a obsah? O tom se snad ani nedalo mluvit. Nyní na začátku školního roku opět změna, redakční systém Joomla, ale bez obsahu. Snad je to jen dočasné. Myslím si, že zrovna nyní by byla návštěvnost dost vysoká.
Stránky ZUŠ Stod začaly fungovat v roce 2006. Na vlastní doméně www.zusstod.info, také na phpRS a s hezkým vzhledem. Aktualizace první rok výborná - pozvánky na kocerty, fotografie z nich, naplněný kalendář akcí. To posléze ustávalo, dvakrát se na nich objevil virus, který byl ale poměrně rychle odstraněn a letos v březnu konec. Odpojená doména, ta se sice ještě rozběhla, ale jen na chvíli a to trvá dosud. Stránky se nenačtou.
Což o to, každý má právo (ne)dělat stránky, jak se mu chce. Ale proč si na propagační letáky dává odkaz na něco, co nefunguje?[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Autor: jf | Přidat komentář (zatím 2)

Sdílet na Facebook     Sdílet na Twitter