Město Stod - neoficiální stránky


Zobrazit články na stejné téma  Bílá pastelka vydáno 18. 10. 2004 (1937 přečtení)

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ve spolupráci s Tyfloservisem, o.p.s. pořádá 18. října 2004, u příležitosti mezinárodního Dne bílé hole, již 5. ročník celonárodní veřejné sbírky na podporu těžce zrakově postižených pod názvem „Bílá pastelka“. ...

Více než 3400 lidí se v tento den již pátým rokem spojí, aby pomohli. Oblečení do triček s logem sbírky, budou v cca 190 oblastech České republiky nabízet za finanční příspěvek 20 Kč a více originální bílé pastelky - jako symbol světa neviditelných linií, symbol světa nevidomých a výraz lidské solidarity a dobré vůle. K lepší identifikaci prodejců pomůže velká kartónová pastelka. Mezi těmito dobrovolnými pracovníky budou studenti středních a vysokých škol, pracovníci SONS a Tyfloservisu, o.p.s., někteří z nich sami těžce zrakově postižení, ale také patronka projektu hraběnka Mathilda Nostitzová a herečka Zuzana Stivínová.
V Plzeňské kraji budete moci prodejce potkat v těchto městech: Domažlice, Horažďovice, Horšovský Týn, Kdyně, Klatovy, Kralovice, Plasy, Plzeň, Rokycany, Stod, Stříbro, Sušice.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: redakce | Přidat komentář (zatím 0)

Sdílet na Facebook     Sdílet na Twitter