Sestava: Fekl - Snášel (77. Bilik), Bouřa, Bukovský, Lukášek (81. Kalný) - Bárta (46. Höfler), Lihm O. (46. Štökl), Kaas, Karlíček - Molek (70. Chovan), Fořt

Gól Kolovče na 0:4
Gól Stoda na 1:4
Gól Kolovče na 1:5

Plzeňský deník: Koloveč si poradila se Stodem:
... Kanonýr Václav Šperl vystřílel hattrickem fotbalistům Kolovče v dohrávce krajského přeboru povinnou výhru na půdě Stoda. Rozdíl 28 bodů v tabulce byl na hřišti hodně znát. ...

Domažlický deník: Koloveč ovládl duel Slavojů:
... Kolovečtí šli v duelu dvou Slavojů do vedení v 7. minutě, kdy se ujala hlavička Tomáše Doška. Hosté měli prakticky celý zápas více ze hry. Ve 28. minutě protrhl menší střelecký půst kolovečský snajpr Václav Šperl. Na poločasových 0:3 stanovil skóre Černohorský po akci Gabriela. ...