Sestava: Fekl - Höfler, Heřman, Kaas, Bouřa - Lihm O., Chovan (29. Pleizner), Dlouhý, Lukášek - Duchek (40. Múčka), Snášel

Gól Horažďovic na 5:1

Záznam zápasu
fotbal.tvcom.cz

Klatovský deník: Luby a Horažďovice doma naplno bodovaly:
... Do vedení šli domácí již v 8. minutě po střele Mičkala. V 17. minutě uvolnil Jůda Kotrbu, který se dostal sám před brankáře hostů a zvýšil na 2:0. Ve 30. minutě se Kotrba trefil podruhé. Pozadu nechtěl zůstat ani další kanonýr domácích Mičkal a střelou z voleje přidal svoji druhou branku. Do druhé půle domácí dali příležitost hráčům z lavičky. Hosté snížili ze standardní situace v 55. minutě Snášelem a domácí odpověděli v 85. minutě, když Melka obešel gólmana a poslal míč popáté za jeho záda. ...
Fotogalerie

Šumava.net: Luby se zbavily černého Petra tabulky
: ... Své radostné rozloučení na domácím hřišti s letošním fotbalovým rokem již mají za sebou v Horažďovicích i v Lubech.
Pro Horažďovice to bylo loučení příjemné. Přispěl k tomu skvěle rozehraný první poločas ve kterém do sítě předposledního celku tabulky Slavoje Stod padly čtyři branky. Očekávané vítězství kterému položila základ úspěšná sestava z první části zápasu doznala po přestávce značných změn. Nicméně i s náhradníky to bylo úspěšně zvládnuté 39. soutěžní utkání za sebou. Jinými slovy to znamená, že od posledního víkendu května roku 2010 na domácím hřišti Horažďovice v soutěžním utkání neprohrály!!! ...

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: redakce | Přidat komentář (zatím 0) | Zdroj: slavojstod.wz.cz