Město Stod - neoficiální stránky


Zobrazit články na stejné téma  Návod k použití vydáno 13. 04. 2003 (1339 přečtení)

Je to týden, co funguje nový vzhled stránky. Snad je přehlednější. Pro jistotu přináším malý návod k použití.
Před nadpisem každého článku je ikonka (tento článek má ikonu i). Pokud na ni kliknete, zobrazí se vám všechny články se stejným tématem (i - informace, novinky; míč - fotbal...)
Pokud je nadpis článku podtržený, můžete kliknout i na něj, zobrazí se vám jeho pokračování, které není na úvodní stránce vidět (stejně funguje i odkaz dále..., který je pod některými články).
Podtržené jméno, nebo zkratka autora vám umožní poslat mu mail, komentáře snad pochopíte sami :-). Ikonka obálky - můžete poslat svému známému odkaz na tento článek, ikonka papíru (?) vám zase vytiskne pouze text článku bez menu a podobných "zbytečností".
V pravém sloupci je blok nazvaný Kalendář. Po kliknutí na den v něm se zobrazí články, které vyšly v daný den. Po kliknutí na jméno měsíce totéž, ale platící pro měsíc.
Další změnou je také změna velikosti písma. Nyní si ho můžete zvětšovat či zmanšovat, jak je vám libo. A poslední změnou je přesunutí odkazu na Forum do horní lišty. Že bychom konečně začali diskutovat?[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: jf | Přidat komentář (zatím 0)

Sdílet na Facebook     Sdílet na Twitter