Město Stod - neoficiální stránky


Zobrazit články na stejné téma  Stod se dočká průtahu! vydáno 28. 07. 2007 (2846 přečtení)

Plzeňský deník, 27. 7. 2007:
Už v příštím roce by se měl začít budovat průtah města Stod. Ředitelství silnic a dálnic má zpracovaný projekt. „Máme zde velké problémy se stavem vozovky, špatné je odvodnění a jedním z důvodu stavby je i bezpečnost,“ uvedl v pátek provozní náměstek ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) pro západní Čechy Michal Syřínek.
Původní náklady na akci byly vyčíselny na 35 milionů korun, podle projektu se ovšem rekonstrukce o patnáct milionů korun prodraží. Nutná bude spoluúčast státu i města.
„Pokud půjde všechno podle plánu a nebudou problémy například ve stavebním řízení, oprava začne příští rok. Otázka je, jak se podaří vyřešit financování akce. Buď se všechno stihne za jeden rok, anebo se to rozloží na etapy,“ vysvětlil Syřínek.

Pokračování článku na www.denik.cz.
Tak to teda Stodu závidím. Stačí, co se děje na Plzeňské nyní (včera byla fronta aut ve směru od Chotěšova už od lomu). O kruhovém objezdu jsem psal už v roce 2003, zajímalo by mě, nakolik se od té doby projekt změnil a kam se posunou autobusové zastávky (jedna snad už posunutá je).[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: jf | Přidat komentář (zatím 3)

Sdílet na Facebook     Sdílet na Twitter