Město Stod - neoficiální stránky


Zobrazit články na stejné téma  Volby vydáno 21. 10. 2002 (1888 přečtení)

Komunální volby se blíží, kandidátní listiny jsou uzavřeny a pokud vás zajímá, kdo má chuť (a odvahu) "vládnout" Stodu, můžete se podívat. Přinášíme vám seznam všech 75 kandidátů z pěti stran a uskupení...

Volby do zastupitelstev v obcích 01. - 02.11.2002

  Kandidáti dle abecedy

Druh zastupitelstva: 2  městské zastupitelstvo
Okres: CZ0324  Plzeň-jih
Obec: 558389  Stod
Kandidátní listina: Všechny kandidátní listiny

Kandidátní
listina
Poř.
číslo
Kandidát Věk Navrh.
strana
Polit.
přísl.
Příjmení, jméno Tituly
5 Česká str.sociálně demokrat. 15 Balaš Alois   76 ČSSD ČSSD
5 Česká str.sociálně demokrat. 2 Bartoš Vlastimil   48 ČSSD ČSSD
5 Česká str.sociálně demokrat. 11 Bartoš David   23 ČSSD ČSSD
5 Česká str.sociálně demokrat. 6 Baxa Josef Mgr.  27 ČSSD ČSSD
3 Sdružení nezávislých 13 Bejček Pavel   35 SNK BEZPP
2 Občanská demokratická strana 8 Berka Luboš   39 ODS BEZPP
5 Česká str.sociálně demokrat. 10 Blahník Miloslav   53 ČSSD ČSSD
3 Sdružení nezávislých 4 Bradová Věnceslava   56 SNK BEZPP
1 Komunistická str.Čech a Moravy 10 Bureš Josef   63 KSČM BEZPP
5 Česká str.sociálně demokrat. 5 Čada Vladimír Ing.  41 ČSSD ČSSD
1 Komunistická str.Čech a Moravy 7 Grešle Milan   23 KSČM KSČM
5 Česká str.sociálně demokrat. 8 Grünthal Josef   32 ČSSD ČSSD
1 Komunistická str.Čech a Moravy 6 Gubric Jaroslav Ing.  46 KSČM BEZPP
5 Česká str.sociálně demokrat. 9 Hauptmann Pavel   53 ČSSD ČSSD
4 Sdruž.nezáv.kand. 14 Hecl František   51 NK BEZPP
4 Sdruž.nezáv.kand. 4 Heidenreich Petr   31 NK BEZPP
4 Sdruž.nezáv.kand. 1 Hořan Miroslav   45 NK BEZPP
5 Česká str.sociálně demokrat. 14 Hořan Milan   44 ČSSD BEZPP
5 Česká str.sociálně demokrat. 4 Hořanová Iva   38 ČSSD BEZPP
2 Občanská demokratická strana 11 Hruška Milan   64 ODS BEZPP
1 Komunistická str.Čech a Moravy 5 Jindřich Vlastimil   68 KSČM KSČM
2 Občanská demokratická strana 6 Jindřichová Alena   47 ODS BEZPP
3 Sdružení nezávislých 1 Jungbauer Lubomír   52 SNK BEZPP
3 Sdružení nezávislých 12 Karl Vladimír   46 SNK BEZPP
3 Sdružení nezávislých 5 Kasl František   36 SNK BEZPP
2 Občanská demokratická strana 12 Klásek František   48 ODS BEZPP
3 Sdružení nezávislých 14 Kocur Zdeněk   54 SNK BEZPP
1 Komunistická str.Čech a Moravy 4 Kohout Zdeněk Ing.  49 KSČM BEZPP
1 Komunistická str.Čech a Moravy 12 Kohoutová Marie   65 KSČM KSČM
4 Sdruž.nezáv.kand. 9 Kotlan Václav   47 NK BEZPP
2 Občanská demokratická strana 4 Krčál Petr MUDr.  39 ODS BEZPP
1 Komunistická str.Čech a Moravy 8 Křížek Pavel   57 KSČM BEZPP
3 Sdružení nezávislých 6 Kuběna Roman   30 SNK BEZPP
4 Sdruž.nezáv.kand. 7 Kusovský Petr   40 NK BEZPP
3 Sdružení nezávislých 15 Kydlíček Lumír Ing.arch.  51 SNK BEZPP
4 Sdruž.nezáv.kand. 8 Langmajer Milan   44 NK BEZPP
2 Občanská demokratická strana 14 Litvíková Vladimíra   42 ODS BEZPP
3 Sdružení nezávislých 8 Lukášek Antonín   52 SNK BEZPP
4 Sdruž.nezáv.kand. 5 Machalová Květoslava   36 NK BEZPP
3 Sdružení nezávislých 9 Mlezivová Alena Mgr.  42 SNK BEZPP
2 Občanská demokratická strana 15 Mlnářík Jan Ing.  33 ODS BEZPP
4 Sdruž.nezáv.kand. 11 Musil Ladislav   71 NK BEZPP
3 Sdružení nezávislých 11 Němečková Jana   53 SNK BEZPP
1 Komunistická str.Čech a Moravy 13 Netrh Ladislav   70 KSČM KSČM
1 Komunistická str.Čech a Moravy 3 Neuwirt Miroslav   65 KSČM KSČM
2 Občanská demokratická strana 7 Paleček Karel   55 ODS ODS
4 Sdruž.nezáv.kand. 6 Pech Martin Mgr.  44 NK BEZPP
5 Česká str.sociálně demokrat. 3 Pekhart Jiří Mgr.  54 ČSSD ČSSD
2 Občanská demokratická strana 3 Peteřík Jan Ing.  55 ODS BEZPP
1 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Polívka Václav   51 KSČM KSČM
3 Sdružení nezávislých 3 Preislerová Eva MUDr.  63 SNK BEZPP
1 Komunistická str.Čech a Moravy 14 Prudil Jaromír   69 KSČM KSČM
2 Občanská demokratická strana 10 Rauner Václav   46 ODS BEZPP
4 Sdruž.nezáv.kand. 2 Sedláček Milan   45 NK BEZPP
3 Sdružení nezávislých 10 Sejpka Karel   51 SNK BEZPP
5 Česká str.sociálně demokrat. 13 Schejbalová Dagmar   42 ČSSD BEZPP
2 Občanská demokratická strana 2 Sklenář Milan   46 ODS BEZPP
4 Sdruž.nezáv.kand. 3 Sklenář Pavel   40 NK BEZPP
2 Občanská demokratická strana 5 Sloup Michal   21 ODS BEZPP
1 Komunistická str.Čech a Moravy 9 Sodomka Miloslav Ing.  59 KSČM KSČM
5 Česká str.sociálně demokrat. 7 Souček Karel Ing.  47 ČSSD ČSSD
4 Sdruž.nezáv.kand. 13 Šabata František   59 NK BEZPP
4 Sdruž.nezáv.kand. 12 Šatra Miroslav   45 NK BEZPP
2 Občanská demokratická strana 1 Šíp Pavel MUDr.  49 ODS BEZPP
5 Česká str.sociálně demokrat. 12 Šlehofer Luděk   34 ČSSD BEZPP
3 Sdružení nezávislých 2 Šmidingr František   54 SNK BEZPP
4 Sdruž.nezáv.kand. 15 Šteffel Milan   52 NK BEZPP
1 Komunistická str.Čech a Moravy 11 Švarcová Jana   56 KSČM KSČM
1 Komunistická str.Čech a Moravy 15 Tachovská Marta   71 KSČM KSČM
1 Komunistická str.Čech a Moravy 2 Uzel Jaroslav   53 KSČM KSČM
3 Sdružení nezávislých 7 Věra Mgr.  Fichtlová 46 SNK BEZPP
5 Česká str.sociálně demokrat. 1 Vlk Jiří   33 ČSSD BEZPP
2 Občanská demokratická strana 9 Vyšata Jaroslav   43 ODS BEZPP
4 Sdruž.nezáv.kand. 10 Weiner Miroslav   47 NK BEZPP
2 Občanská demokratická strana 13 Zábranský Hynek   38 ODS BEZPP

Celkem zobrazeno kandidátů: 75


Převzato z www.volby.cz.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: jf | Přidat komentář (zatím 0)

Sdílet na Facebook     Sdílet na Facebook