Město Stod - neoficiální stránky


Zobrazit články na stejné téma  Všichni vstávat a pohyb! vydáno 15. 01. 2021 (1138 přečtení)

EPP pomáhej pohybem Tři čtvrtě roku už děti nechodí do školy. A sedí doma. Tělocvik není, organizované sporty nejsou, moc pohybu tedy nemají. Proto stodská škola vyhlásila akci Užeň svého učitele - soutěž mezi třídami, která ujde, naběhá nejvíc kilometrů. A učitel v názvu? Učitelé měli také svůj tým.

Nyní se tato akce dostává na další úroveň. Škola se zapojila do Pomáhej pohybem. Pokud si do svého mobilu nainstalujete aplikaci EPP, za své tělocvičné aktivity dostanete body, které pak můžete věnovat na projekt "Běháme pro spolužáky". Ten je určen pro dva kluky, kteří chodí do Stodské školy, a odstartoval právě dnes. Body se pak převedou na koruny, už teď jich je tam 3 500 a to se odstartovalo před půl hodinou. Děti body určitě sbírat budou. Přidáte se i vy, dospělí?

Edit 22. 1.: Netrvalo to ani týden a 170 000 budů / Jč je nasbíráno. Samozřejmě to neznamená že musíte EPP ze svého mobilu mazat. Naopak se dál pobybujte a podporujte další projekty. Doporučuji například aktuální Kosatec z Pardubic, se kterým jsem už něco do činění měl.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Autor: jf | Přidat komentář (zatím 0)

Sdílet na Facebook     Sdílet na Twitter