Ve dnech od 24.05.2004 do 26.05.2004 v době od 07,35hod do 14,55hod a ve dnech 27.05.2004 a 28.05.2004 v době od 08,05hod do 14,35hod se budou konat denní výluky mezi stanicemi Stod – Holýšov.
Vlaky R 264 a R 265 budou v úseku Holýšov – Furth im Wald řazeny bez vozu 1.třídy a místenkových vozů.
Mimořádný přestup cestujících do jiné soupravy bude zajištěn u vlaků R 264, R 265, R 266 a R 267 ve stanici Furth im Wald.
dále... | Autor: jf | Přidat komentář (zatím 0)
Ve Stodě na jižním Plzeňsku se neznámý pachatel vloupal do budovy technické údržby se sídlem na Komenského náměstí. Do objektu zloděj vnikl zadními vchodovými dveřmi, které vypáčil. Celou budovu poté prohledal a v kancelářích nalezl dva zabudované trezory s finanční hotovostí. Ty vyboural a odcizil. Na dvoře stálo zaparkované vozidlo Škoda 105 , do kterého pachatel násilím vnikl, a opustil s ním místo činu. Celková škoda, na zařízení a odcizených věcech, byla vyčíslena na bezmála 72 tisíc korun.
dále... | Autor: jf | Přidat komentář (zatím 0)
Po celý víkend se konají v Dobřanech závody - motokros, čtyřkolky a čtyřiadvacetihodinovka "offroudů".
V pátek kino v Chotěšově Bratři jak se patří (Patří k sobě a drží spolu.)
V sobotu ráno Rybářské závody na Novomlýnském rybníce ve Stodě, Chotěšovská třicítka (trasy pro pěší 5, 12, 15, 25, 35 a 50 km, připraveny jsou i cyklotrasy, od 14 do 20 hudba k tanci i poslechu), večer bigbít ve Stodě - skupina Krleš bude křtít CD, bigbít v Holýšově - Extra Band Revival nebo kino tamtéž Good bye, Lenin! (Film pro ty, kteří ještě nezapoměli na motocykly Pionýr, krepsilonové ponožky, vzorkované tapety apod.).
dále... | Autor: jf | Přidat komentář (zatím 0)
20. května 2004 budou obě budovy Městského úřadu Stod pro veřejnost z provozních důvodů UZAVŘENY.
dále... | Autor: jf | Přidat komentář (zatím 0)
Ve dnech od 18.05.2004 do 21.05.2004 v době od 07,35hod do 14,55hod se budou konat denní výluky mezi stanicemi Stod – Holýšov.
Vlaky R 264 a R 265 budou v úseku Holýšov – Furth im Wald řazeny bez vozu 1.třídy a místenkových vozů.
Mimořádný přestup cestujících do jiné soupravy bude zajištěn u vlaků R 264, R 265, R 266 a R 267 ve stanici Furth im Wald.
dále... | Autor: jf | Přidat komentář (zatím 0)
Od pondělí 17. do pátku 21. května 2004 proběhne i na celém území západních Čech celorepubliková akce „Jablko nebo citron“, speciálně zaměřená na chování řidičů motorových vozidel v blízkosti základních škol. V pondělí začne akce na Rokycansku a Klatovsku, v úterý na Domažlicku a Sokolovsku, ve středu na Tachovsku a severním Plzeňsku, ve čtvrtek v Plzni a na jižním Plzeňsku a v pátek na Chebsku a Karlovarsku. Cílem této každoroční akce je, aby motoristé v těsné blízkosti základních škol dbali co největší opatrnosti a zejména aby dodržovali stanovenou rychlost. Řidiči, kteří se nedopustí přestupku budou odměněni přímo dětmi jablíčkem a veselým obrázkem, ti nepoučitelní dostanou citron.
dále... | Autor: jf | Přidat komentář (zatím 0)
V pátek budou Na Zahrádce hrát Black&Blue, kino v Chotěšově Pán prstenů 3 - Návrat krále (Nadešel čas rozhodující bitvy. Putování končí … ).
V sobotu v chotěšovském klášteře vernisáž VI. ročníku "Amatérský Chotěšov" s tématem "Můj domov, naše rodina", večer kino v Holýšově Drž hubu! (Základní pravidlo při útěku z blázince!) nebo Art Of Noise Fest v Kvíčovicích (hrají Amok, Feeble Minded, Balraine a Sun.Has.Cancer).
dále... | Autor: jf | Přidat komentář (zatím 0)
