Město Stod - neoficiální stránky


Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 52 nalezených)

| 1-50 | 51-52 |
Nový kalendář akcí
(jf, O stránce, 13.05.2010)
Nejnavštěvovanější stránkou www.zestoda.net je rozhodně přehled akcí. Nyní se z přehledu akcí stal kalendář akcí. Do slova a do písmene.
Kalendář akcí funguje pomocí aplikace Kalendář Google. Jako výchozí vzhled je nastaven přehled měsíce. Ten si můžete v pravém horním rohu přepnout na přehled týdne, nabo záložku nazvanou Agenda, která vám zobrazí akce po jednotlivých dnech.
Po kliknutí na název akce se vám zobrazí další podrobnosti o ní (popis, místo a čas konání). V případě, že používáte služeb Google, můžete si ji jedním kliknutím přidat do svého kalendáře. Pokud si chcete kalendář vytisknout, není nic snazšího. Záložka Tisk přímo vybízí ke kliknutí.
A to nejlepší? Kalendář je volně editovatelný, každý může akci přidat, změnit, smazat. A navíc si kalendář můžete vložit do své stránky (viz skupina Stod, Cz na Facebooku, nebo stránky Chotěšova) pomocí XML, iCal nebo HTML.

Kde je ve Stodě....?
(jf, O stránce, 04.08.2008)
Už jste někdy dostali podobnou otázku? Kde je ve Stodě pošta, kulturní dům, letní kino, nemocnice...? A jak jste odpověděli? Dali jste do vysvětlování?
Mám pro vás dobrou zprávu. Už nemusíte vysvětlovat. Nyní stačí odpovědět: "Podívej se na mapa.zestoda.net. Tam to všechno je."

Výzva fotbalovým fanouškům
(redakce, O stránce, 16.09.2007)
A nejen fanoušků, ale i trenérům a hráčům. Každý týden se stává, že výsledek některého družstva z víkendových zápasů chybí. Místo 5-0 je uvedeno ?-?. Nemáme zvědy na všech utkáních a na webu fotbalového svazu se výsledky objevují se zpožděním, někdy dost velkým. Pokud byste byli ochotni výsledky posílat, ozvěte se pomocí formuláře.
Díky

Z černé kroniky
(jf, O stránce, 30.08.2007)
Byl jsem dotázán, kde beru informace, které zveřejňuji pod titulkem Z černé kroniky. Netajím se tím, že pocházejí ze zpravodajství Ministerstva vnitra ČR, které je na jeho stránkách na adrese mvcr.cz. Koneckonců, jsem o tom psal.
Ode dneška ale toto bude uvedeno u každého článku.

Fotbalový server
(jf, O stránce, 06.03.2007)
Dosta jsem otázku: "Nezdá se ti, že z www.zestoda.net je fotbalový server?" Pohled na přehled posledních článků vás může přesvědčit, že je to tak. Proč?
Už sedm let nebydlím ve Stodě, nejsem tedy u zdroje a jsem závislý na zprávách, které se ke mně dostanou. A těch zpráv mnoho není. Nejpilnějším přispěvatelem je Petr, který mimochodem taky není ze Stoda. A Petr píše o fotbalu, dodává videa a tak je tu nejvíc zpráv o fotbalu. (A chtělo by se mi dodat, že stodský fotbal propaguje lépe, než pan Zápal.) Dalším zdrojem je zpravodajství ministerstva vnitra, to jsou články Z černé kroniky, ještě že se krade a bourá. Sleduji také noviny (Plzeňský deník a MF Dnes), ale tam kolikrát píšou blbosti. To jsou má pravidelné zdroje. A zbytek? Zbytek nestojí za řeč. Pokud byste proti tomu chtěli něco dělat, napište mi. Máte velkou šanci, že se váš příspěvek objeví na www.zestoda.net a samozřejmě i na zpravy.zestoda.net.
Mimochodem, fotbalový server najdete na fotbal.zestoda.net. A v sobotu se fotbal se Žákavou nehrál pro nezpůsobilý terén, proto tu chybí výsledek, Petr nezaspal. :-)

Nový web - Zprávy ze Stoda
(jf, O stránce, 01.03.2007)
Dnes začal fungovat nový web - Zprávy ze Stoda, najdete jej na adrese zpravy.zestoda.net. Říkáte si "další stránka o Stodě"? Kdepak, právě že ne.
Pokud vám vadí, že při hledání informací o Stodě, musíte navštívit několik stránek, mám pro vás dobrou zprávu. Podívejte se na zpravy.zestoda.net, je tam přehled posledních článků zveřejněných na stránkách ZŠ Stod, ZUŠ Stod, DDM Stod, ISŠ Stod, Města Stod a zestoda.net. Navíc je přidáno i vyhledávání (nejen) na těchto stránkách.

Nové jízdní řády
(jf, O stránce, 10.12.2006)
Od neděle 10. prosince 2006 platí nové jízdní řády pro hromadnou dopravu. A protože v nich dochází ke změnám i na linkách procházejích Stodem, doporučuji je prostudovat. Nabízím třeba doprava.zestoda.net.

Hledání ze Stoda
(jf, O stránce, 27.10.2006)
Rodina zestoda.net se rozrostla o nového člena. Je jím Hledání ze Stoda. Pomocí něj můžete hledat informace na stránkách, které informují o dění ve Stodě. Hledat můžete tedy nejen na www.zestoda.net, ale i na stránkách městského úřadu, MKS, domu dětí a dalších.
Pokud máte pocit, že by se mělo hledat i na vaší stránce, napište mi.

Další úspěch zestoda.net
(jf, O stránce, 28.07.2006)
Články ze zestoda.net jsou přejímány na další servery. To se stává. Ale tentokrát bych to nazval úspěchem.
Ozval se admin serveru turnaj.info, jestli by mohl použít náš článek o letošním volejbalovém turnaji. My jsme mu samozřejmě dovolili a tak se můžete podívat na výsledek.

Stod na Wikipedii - historie trapnosti
(jf, O stránce, 26.07.2006)
Wikipedie je otevřená encyklopedie. Pokud si myslíte, že máte čím přispět do encyklopedie, můžete tam napsat libovolný článek. Musíte ale počítat s tím, že jej pak může kdokoliv použít, opravit nebo i smazat (pokud nedodržujete pravidla nebo píšete hlouposti). Svůj článek tam má i Stod.
A teď začne povídání o jeho historii, k trapnosti se dostaneme později. Původní článek jsem kdysi dávno napsal já. Byl to krátký článek o historii, jeho součástí byly i odkazy na mestostod.cz, zestoda.net. Téměř vzápětí byl dalšími autory upraven. Byl přeformulován a upraven tak, aby jeho styl odpovídal ostatním. Připsal jsem také příspěvek do diskuse, zda "do Stodu" nebo "do Stoda".
A nyní začíná (dle mého názoru) ona trapnost. "Ten, kterého nesmím jmenovat" (protože mu neustále někdo ubližuje (viz 22.03.2006) se snaží vnutit do Wikipedie odkaz na své stránky. On je přidá, další uživatel mu jej smaže, on přidá, někdo _třetí_ smaže, on přidá... Tak to jde několikrát dokola. "Ten, kterého nesmím jmenovat" zřejmě pořád nechápe, proč se tak děje a tak se snaží. Ať si dělá, co chce, ale vadí mi, že obviňuje lidi, kteří s tím nemají nic společného (příspěvek podepsaný Majkl). A vadí mi, že maže odkaz na _moje stránky_, tzn na ty, které právě čtete. Snad poslední verze je ta, která tam je nyní (26. 7. 2006, 19 hodin), kde je odkaz na všechny tři stránky.
Mimochodem, nejsem sám, komu se tento přístup nelíbí.

Doplnění článků
(jf, O stránce, 05.04.2006)
Do článků v kategorii Z historie města byly doplněny odkazy, které zobrazí dané objekty na mapě.

Reklama
(jf, O stránce, 04.10.2005)
Možná jste si všimli nové reklamy na konci stránky. Jde o kontextovou reklamu systému bbkontext.cz, reklama by se tedy měla týkat obsahu stránky. Pokud vás nějaká reklama zaujme, nebojte se na ni kliknout, za každé kliknutí dostanu nějaký peníz.

Vyhledávací modul pro Firefox
(jf, O stránce, 06.09.2005)
Pokud používáte prohlížeč Firefox nebo Mozilla, můžete na stránce www.zestoda.net vyhledávat přímo z něj. Tedy pokud si nainstalujete patřičný vyhledávací modul. Stačí si jej přidat do vašeho prohlížeče.

Anketa o nejlepší web
(jf, O stránce, 01.08.2005)
Právě probíhá už druhý ročník Ankety o nejlepší phpRS web. Pokud nevíte, co je phpRS: Jde o systém, který používá tato stránka. Účastní se jí i stránky zestoda.net a mestostod.cz. Pokud je chcete podpořit, můžete hlasovat pro weby 55 (zestoda.net) a 56 (mestostod.cz).

Malá změna na foru
(jf, O stránce, 14.03.2005)
Pokud jste registrováni na forum.zestoda.net, máte nyní možnost změnit si jeho vzhled.
Jak na to? V horním menu si vyberte Můj ovládací panel (pokud jej nevidíte, budete se muset přihlásit), v Možnostech pak Nastavení fora a zde si můžete změnit Šablonu.

Sedláčková, akt, fotografie
(jf, O stránce, 11.02.2005)
Já tedy nevím, kdo se kdy a kde svlékl a proč si někdo myslí, že to tady najde, ale jeden přístup na stránky www.zestoda.net přišel z vyhledávače google.com po zadání dotazu sedláčková+akt+fotografie.

Volejbal
(jf, O stránce, 31.01.2005)
Méme novou doménu třetího řádu. Přestěhoval se k nám web s výsledky a fotografiemi ze stodských městských volejbalových turnajů. Najdete jej na adrese volejbal.zestoda.net.

Novinky pro rok 2005
(jf, O stránce, 01.01.2005)
S novým rokem přichází na stránce www.zestoda.net i dvě novinky.
První, tou menší, novinkou je nový městský znak v hlavičce stránky (no dobře, je tam už nějakou chvilku, ale učitě jste si toho nevšimli ;-).
A druhou a velikou je zrušení Akcí na víkend. Místo nich je nová rubrika Přehled akcí, dokonce ve dvou verzích, můžete si vybrat tabulku nebo text. Pokud chcete nějakou akci přidat napište na akce.stod@seznam.cz a do předmětu napište akce (to je důležité, ostatní maily jdou rovnou do koše).

Doprava ze Stoda
(jf, O stránce, 17.12.2004)
Od neděle 12. prosince platí nové jízdní řády a konečně byla zaktualizována i stránka doprava.zestoda.net.

Malá předvánoční soutěž
(jf, O stránce, 07.12.2004)
Blíží se vánoce, každý určitě chce dostat nějaký dárek, já vám tedy nabízím dvě CD. Výběr The Beatles a výběr Louis Armstrong. Co pro jejich získání musíte udělat?....

Fotky z prodloužené
(jf, O stránce, 10.10.2004)
Jak se již stalo zvykem, i letos si můžete prohlédnout fotografie ze stodských tanečních. Hledejte na foto.zestoda.net.

Forum ze Stoda
(jf, O stránce, 08.10.2004)
Při poruše disku došlo také k narušení dat fora, které tak přestalo fungovat (poslední dobou si stejně dělalo, co chtělo)
Proto jsem jej smazal a nahradil novým systémem (snad i jednodušším), můžete opět vesele diskutovat na forum.zestoda.net. Snad se vzkříšení povede a na foru to bude jako v prvnim měsíci jeho fungování.

Deníček ze Stoda
(jf, O stránce, 02.10.2004)
Známkování článků, které můžete využívat a dát mi tak najevo, které články se vám líbí a které ne, má první výsledek. Už se zde nedozvíte, co mi připomíná východ slunce nebo jabloň, nebo co se vám může stát ve vlaku. Tyto články měly tak špatné hodnocení, že jsem se rozhodl začít psát Deníček ze Stoda. ...

OMLUVA
(redakce, O stránce, 28.09.2004)
Přijměte, prosím, omluvu za nedostupnost zestoda.net v uplynulých dnes. Na serveru Pipni.cz, kde hostujeme, došlo k závadě disku a náprava trvalo trochu déle.
Věřím, že jde o závadu, která nastává maximálně čtyřikrát za deset let :-)

Reklama na zestoda.net
(jf, O stránce, 23.09.2004)
Tak už i zestoda.net se dočkalo své první reklamy v komentářích. U článků o radarech je v komentářích reklama na antiradary. ....

Ohlédnutí za srpnem
(jf, O stránce, 04.09.2004)
Srpen byl letos nejúspěšnějším měsícem zestoda.net.
Něco ze statistik: Publikováno bylo 13 článků, na stránku se podívalo 4884 krát 1875 počítačů (pokud se ze svého počítače podíváte každý den, už je to 31 návštěv a nemůžu spočítat ty, kteří vám koukají přes rameno :-). Nejčtenějším srpnovým článkem byl Na ulici, který také dostal ve známkování jedničku. Naopak pětkou jsou ohodnoceny ...

Nová verze systému
(jf, O stránce, 08.07.2004)
Dnes v 19 hodin byla nasazena nová verze redakčního systému phpRS, která přináší několik novinek. Většinu z nich nepoznáte, je skryta v pozadí, tou největší pro vás je možnost známkování článků. Jak na to? Na titulní stánce je u každého článku odkaz dále..., po kliknutí na něj, máte možnost přečíst si celý článek a také jej oznámkovat stejně jako ve škole - 1 nejlepší, 5 nejhorší. Dáte mi tím najevo, co psát a co ne.

Soutěž - vyhodnocení
(jf, O stránce, 08.03.2004)
Minulé pondělí jsem vyhlásil soutěž týkající se návštěvnosti naší stránky. Slíbené CD ode mě dostane Dxman. A správná odpověď? Pondělí. Asi se skutečně lidem nechce pracovat.
Chcete důkaz místo slibů?
Únor 2004
Po   584
Út   540
St   539
Čt   454
Pá   491
So   442
Ne   326

RSS podruhé
(jf, O stránce, 06.03.2004)
jednou jsem psal, že server zestoda.net má RSS. Pokud jste dosud nevyužívali, máte další šanci. Vyhledávač Jyxo zprovoznil Jyxo články a v součásti jsou i Moje.
A proč o tom píšu? Můžete si totiž přidat i RSS zestoda.net. Jak? Jděte na stránku Moje, a pokud kliknete na odkaz Přidat zdroj, v kategorie Zpravodajství najdete i STODské noviny - město Stod, v kategorii osobní pak weblog.zestoda.net.

Soutěž
(jf, O stránce, 01.03.2004)
Chcete CD s výběrem písniček Beatles?
Nic těžkého. Zkuste si tipnout, který den v týdnu měly stránky zestoda.net největší návštěvnost v měsíci únoru 2004. Svůj tip pak napište do Předmětu a pošlete na mail soutez@zestoda.net. Autor páté správné odpovědi dostane CD.
Chcete nápovědu? Tak třeba: pondělí, když se po víkendu nechce pracovat? Nebo středa, když se objevují Akce na víkend? Sobota, když je připojení levnější? Nebo neděle, kterých bylo pět, tedy o celou jednu čtvrtinu víc než ostatních dnů? Nebo úterý, čtvrtek, pátek? Vyberte si sami :-)

Stod letecky
(jf, O stránce, 14.02.2004)
Napsal mi Milda:
Náhodou jsem se dostal k fotkám Stoda z letadla, tak se chci se spoluobčany podělit:). Není to žádná extra kvalita, ale myslím, že je opravdu zajímavé se podívat na naše město z úplně jiného pohledu.
A já jen dodám, že na Stod z pilotovy perspektivy se můžete podívat na foto.zestoda.net.

Spořič obrazovky
(jf, O stránce, 30.01.2004)
Na stránce Ke stažení přibyl spořič obrazovky s fotografiemi Stoda. Je určen pro operační systém Windows a je na něm Stod ve dne, Stod v noci, Stod v létě... :-)

Wapová verze
(jf, O stránce, 17.01.2004)
Stránka zestoda.net má i wapovou verzi. Můžete vyzkoušet http://wap.zestoda.net, podívejte se, jak vypadá na Siemensu SL-45.
Poznámka pro ty, kteří nemají Operu a zkoušeli zadat adresu wap.zestoda.net do prohlížeče. Jde o stránku určenou ke čtení na mobilních telefonech. Proto se vám nic nezobrazilo.

Počasí
(jf, O stránce, 10.01.2004)
Jednou ze stránek zestoda.net je Počasí. Zjistíte tam nejen aktuální počasí (mimochodem slečna na obrázku se obléká podle počasí - sice je dost otužilá, ale už se těším na léto), tak i předpověď - obrázkovou i psanou.

Jízdní řády
(jf, O stránce, 11.12.2003)
Od neděle 14. prosince platí nové jízdní řády valků a autobusů. Tato změna se promítla i do naší stránky doprava.zestoda.net.

Forum
(jf, O stránce, 06.12.2003)
Součástí zestoda.net je také forum, které je již delší dobu ve stavu klinické smrti, ale třeba se ho podaří rozdýchat.
Můžete se zaregistrovat (pak se bude automaticky vkládat vaše jméno a můžete posílat a přijímat soukromé zprávy), ale můžete příspívat i bez registrace. Stačí si na titulní stránce vybrat okruh. Pod ním jsou další témata, případně "založit nové téma". Pokud chcete reagovat na již existující téma, můžete "zaslat odpověď", nebo "citovat". A když už budete v koncích, jsou tu vždy odpovědi na často kladené otázky pod odkazem FAQ v hlavičce každé stánky.

Konference
(jf, O stránce, 29.11.2003)
Souběžně se stránkou zestoda.net funguje i mailová konference, do které jsou zasílána upozornění na některé články, informace o dění ve Stodě, drby...
Měli byste zájem takové informace do mailu dostávat? Přihlašte se, odkaz najdete v pravém sloupci. Na první týden v prosinci je připravena soutěž, ale dozvíte se o ní pouze v konferenci.

Ceny benzinu
(jf, O stránce, 15.11.2003)
Pokud chcete jet tankovat a zajímá vás, kolik stojí benzin ve Stodě, můžete se podívat na stránku benzinka.zestoda.net. Ceny by měly být aktualizovány při každé změně (datum aktualizace najdete na obrázku), stará se o to DXman.

Textová verze pro PDA
(jf, O stránce, 08.11.2003)
Pokud si stránku zestoda.net prohlížíte pomocí PDA (či podobného udělátka), možná se vám zalíbí textová verze hlavní stránky vhodná pro tato zařízení.

Hledání na stránce
(jf, O stránce, 01.11.2003)
O tom, že tato stránka má hledání ve zveřejněných textech asi víte (pokud ne, podívejte se do pravého sloupce)
Při prohlížení hledaných frází mě zaujal výraz "glykemická křivka". Zajímalo by mě, co hledajícího vedlo k domněnce, že tady něco podobného najde :-O

Nová rubrika
(jf, O stránce, 25.10.2003)
Stránka má novou rubriku nazvanou Ke stažení.
Najdete tam několik souborů, které by mohly být i užitečné. Mazi nimi je i propagační plakát na stránku, co takhle jeden vytisknout a pověsit ho, aby se o stránce dozvěděli i ostatní? :-)

Weblog
(jf, O stránce, 18.10.2003)
Jednou ze stránek zestoda.net je i Weblog. Nejde sice o klasický deníček, ale najdete v něm tipy na (snad) zajímavé stránky na internetu. A od tohoto týdne má nový vzhled i "střeva".

servery.zestoda.net
(jf, O stránce, 11.10.2003)
Zestoda.net není jen stránka o dění ve Stodě. Další si můžete prohlédnout na servery.zestoda.net.

RSS
(jf, O stránce, 04.10.2003)
I naše stránka má RSS (i když se to zatím nikde nedozvíte). Pokud víte, co a k čemu to je, můžete si jej stáhnout, pokud netušíte, podívejte se třeba na pravednes.cz.

Novinky na zestoda.net
(redakce, O stránce, 27.09.2003)
Novinky jsou tři: nová titulní stránka radnice.zestoda.net a dvě změny v pravém sloupci. První změnou je přidání posledních komentářů a druhou přidání odkazu O stránce s podtitulem Stručný návod k použití zestoda.net. V této rubrice budou vycházet články o novinkách na zestoda.net a tipy na funkce, o kterých možná ani nevíte.

Hra
(icp, O stránce, 23.09.2003)
Do konce září zbývá už jenom týden a protože soutěž o nejvyšší skore v Bitvě nad Stodem končí právě poslední den v září, musíte si pospíšit.
Mimochodem, už se připravuje další verze hry, podívejte se na náhledy obrazovek.

Omluva
(redakce, O stránce, 18.09.2003)
Stránka po týdnu konečně funguje.
Na serveru, kde hostujeme se polámalo kolečko a chvíli (dost dlouhou) trvalo, než se opravilo, bohužel je to tak.
Pokud vám tato přestávka vadila (stejně jako mě), máte šanci proti tomu něco dělat. Nepište ale rozhořčené maily :-) Stránku lze přestěhovat na jiný server. Ale... stálo by to něco korun. Pokud chcete přispět, máte šanci. Výměnou by vaše jméno, či firma, bylo uvedeno na konci každé stránky (tam, kde jsou dnes ikonky pipni, emerite a geourl). Co vy na to? Nebo budeme příště zase jenom nadávat, že "to zase nejede"?

hra.zestoda.net
(redakce, O stránce, 05.09.2003)
Máme novou stránku. Už adresa hra.zestoda.net může napovědět.
Copak tam asi je. Nějaká logická hra? Střílečka? Karetní hra? Hra, kdo víckrát navštíví stránku? Sportka? Nějaký multilevel? Nebo si hraji já a zkouším, kdo na to skočí?
Tipujte a hlavně prohlížejte.

Nový vzhled
(redakce, O stránce, 30.08.2003)
No tato zpráva je asi docela zbytečná, ale pokud sem nechodíte moc často, možná jste nepostřehli.
Máme nový vzhled, jeho autorem je Pavel Šmidingr.
Děkujeme a doufám, že v komentářích nebudete šetřit chválou (no, kritiku taky sneseme).

GeoUrl
(jf, O stránce, 18.08.2003)
Možná jste si už všimli zelené ikonky na konci stránky. Možná jste si na ni už klikli. Pokud ano, víte, že se vám zobrazí seznam stránek, které leží poblíž té naší. Protože ale tam není žádná bližší než z Plzně, rozhodl jsem se pro napsání tohoto článku.

| 1-50 | 51-52 |