Počet zobrazených článků: 40 (z celkem 590 nalezených)

Branky - 71. Dlouhý, 76. Pleizner (PK)
V pokračování video gólů a výsledky ostatních družstev.

Fotbal o víkendu
(PChl, Fotbal, 03.11.2006)
A mužstvo 14. kolo : Konstantinovy Lázně (5.) - Stod (4.) - neděle 5. 11. od 14 hodin.
Dorost 10. kolo : Kasejovice (7.) - Stod (4.) - neděle 5. 11. od 10:45 hodin.
Žáci 10. kolo : Dnešice (8.) - Stod (5.) - neděle 5. 11. od 11:30 hodin.
Přípravka 10. kolo : Přeštice (6.) - Stod (3.) - pátek 3. 11. od 16 hodin.

(PChl, Fotbal, 30.10.2006)
A mužstvo, 13. kolo 1. B třídy
Stod - Chotěšov 4:1 (2:1)
Branky - 19. Hrdina, 26. a 48. Dlouhý, 86. Pleizner - 23. Kraina
V 77. neproměnil Chotěšov penaltu.
ŽK - 1:2 (Dušek)
31.10. - doplněna videa všech gólů + jedno bonusové.

(PChl, Fotbal, 26.10.2006)
A mužstvo, 12. kolo : Stod (5.) - Chotěšov (11.) - sobota 28. 10. od 14:30 hodin.
Dorost, 8. kolo : Stod (4.) - Radkovice (9.) - neděle 29. 10. od 10 hodin.
Žáci, 8. kolo : Stod (4.) - Dobřany (3.) - sobota 28. 10. od 12 hodin.
Přípravka, 8. kolo : Stod (3.) - Merklín (2.) - pátek 27. 10. od 16 hodin.

(PChl, Fotbal, 23.10.2006)
A mužstvo 12. kolo 1. B třídy
Bělá nad Radbuzou - Stod 2:2 (0:1)
Branky - 49. Baxa, 71. Houda (PK) - 25. Pleizner, 61. Šmejkal P.
ŽK - 4:2 (Fišer, Bacher)
V pokračování video všech gólů a výsledky ostatních družstev.

(PChl, Fotbal, 20.10.2006)
A mužstvo, 12. kolo : Bělá nad Radbuzou (3.) - Stod (5.) - sobota 21. 10. od 15:30 hodin.
Dorost, 8. kolo : Dvorec (11.) - Stod (4.) - neděle 22. 10. od 10:45 hodin.
Žáci, 8. kolo : Štěnovice (1.) - Stod (4.) - neděle 22. 10. od 9 hodin.
Přípravka, 8. kolo : Chotěšov (4.) - Stod (3.) - pátek 20. 10. od 16 hodin.

(PChl, Fotbal, 16.10.2006)
A mužstvo, 11. kolo 1. B třídy
Stod - Poběžovice 4:3 (2:3)
Branky - 8. a 52. Pleizner, 17. a 83. Dušek - 30. a 45. Svačina, 33. Poupa
V pokračování šestkrát video....

(PChl, Fotbal, 12.10.2006)
A mužstvo 11. kolo : Stod (6.) - Poběžovice (12.) - sobota 14. 10. od 16 hodin.
Dorost 7. kolo : Chotěšov (8.) - Stod (6.) - neděle 15. 10. od 13:30 hodin.
Žáci 7. kolo : Stod (4.) - Předenice (6.) - sobota 14. 10. od 13:30 hodin.
Přípravka 7. kolo : Stod - Chlumčany - pátek 13. 10. od 16 hodin.

(PChl, Fotbal, 09.10.2006)
A mužstvo 10. kolo 1. B třídy
Dlouhý Újezd - Stod 2:1 (0:1)
Branky - 57. Eidelpes, 73. Stoklasa - 7. Dušek
ŽK - 3:5 (Snášel, Bacher, Fišer, Frydrych, Pleizner)
ČK - 0:1 (68. Frydrych)
Rozhodčí - Sladký
V pokračování videa a další výsledky dalších družstev.......

(PChl, Fotbal, 05.10.2006)
A mužstvo 10. kolo : Dlouhý Újezd (1.) - Stod (5.) - sobota 7. 10. od 16 hodin. Důležitý zápas, pokud se chce pomýšlet na postup!!
Dorost 6. kolo : Stod (8.) - Losiná (9.) - neděle 8. 10. od 10 hodin.
Žáci 6. kolo : Chlumčany (2.) - Stod (4.) - sobota 7. 10. od 10 hodin.
Přípravka 6. kolo : Dobřany (1.) - Stod (3.) - pátek 6. 10. od 16 hodin.
Stará garda 6. kolo skupiny o 1. - 4. místo : Stod - Chlumčany - pátek 6. 10. od 17 hodin.

(PChl, Fotbal, 28.09.2006)
A mužstvo, 9. kolo : Stod (6.) - Záchlumí (14.) - sobota 30. 9. od 16 hodin.
Dorost, 5. kolo : Volno
Žáci, 5. kolo : Stod (5.) - Merklín (3.) - sobota 30. 9. od 13:30 hodin.
Přípravka, 5. kolo : Stod (3.) - Přeštice (6.) - pátek 29. 9. od 16 hodin.
Stará garda, 5. kolo skupiny o 1. - 4. místo : Přeštice - Stod - pátek 29. 9. od 17 hodin.

Diváků - 250
Sestava - Fekl - Šmejkal P., Kadera, Frydrych (69. Jelínek) - Bacher, Dušek, Dlouhý (45. Kuba), Snášel, Honal - Pleizner (74. Hrdina), Fišer
Tabulka a ostatní výsledky na fotbal.cz
.......

(PChl, Fotbal, 21.09.2006)
A mužstvo 8. kolo: Koloveč (v tabulce 2.) - Stod (4.) - neděle 24. 9. od 16 hodin.
Dorost 4. kolo: Stod (7.) - Spálené Poříčí (3.) - neděle 24. 9. od 10 hodin.
Žáci 4. kolo: Radkovice (8.) - Stod (6.) - neděle 24. 9. od 14 hodin.
Přípravka 4. kolo: Merklín (2.) - Stod (3.) - pátek 22. 9. od 16 hodin.
Stará garda 4. kolo skupiny o 1. - 4. místo: Stod - Blovice - pátek 22. 9. od 17:30.

A mužstvo:
V sobotu 16. 9. od 16:30 přivítá Slavoj Stod na svém hřišti Přimdu. Ta je v probíhající sezoně na 10. místě se ziskem 6 bodů při skóre 10:16. Stod je zatím na 7. místě s 9 body a skóre 13:11. V minulé sezoně se tyto týmy spolu neutkaly, protože Přimda hrála 1. A třídu.

Žáci:
Jako předzápas A mužstva sehrají svůj zápas žáci, kteří hostí Dnešice. Zápas začíná v sobotu 16. 9. ve 14 hodin.

A mužstvo:
V neděli 10.9. od 17 hodin sehraje Slavoj Stod utkání 6. kola na hřišti v Klenčí. To je v probíhající sezoně na 12. místě se ziskem 4 bodů při skóre 3:9, Stod je zatím na 6. místě a má 8 bodů a skóre 12:10. V minulé sezoně se s ním Stod neutkal, protože Klenčí sestoupilo z 1. A třídy.

ŽK - 1:2 (Dlouhý)
V pokračování video všech gólu a výsledky dalších družstev.
.......

(jf, Fotbal, 01.09.2006)
A mužstvo
V sobotu 2.9. od 17 hodin přivítá Slavoj Stod na svém hřišti Meclov. Ten je v probíhající sezoně na 3. místě se ziskem 9 bodů při skóre 7:3. V minulé sezoně nejprve Stod zvítězil na jeho hřišti 1:0, když se 15 minut před koncem trefil Pavel Šmejkal a v odvetě remizoval 1:1 a branku vstřelil Luboš Kadera.

Žáci
Jako předzápas A mužstva sehrají svůj první zápas v nové sezoně žáci, kteří hostí Štěnovice. Zápas začíná v sobotu 2.9. ve 14:30.

Dorost
Také dorost zahajuje novou sezonu. V neděli 3.9. od 10 hodin hraje na hřišti v Žákavě.

ŽK - 2:1 (Frydrych)
V pokračování článku sestava a video čtyř gólů.
.....

Pozvánka na 4. kolo 1. B třídy
(PChl, Fotbal, 24.08.2006)
V sobotu 26.8. od 17 hodin sehraje Slavoj Stod utkání na hřišti v Merklíně. Soupeř je v probíhající sezoně na 12. místě se ziskem 3 bodů při skóre 4:11. V minulé sezoně se s ním Stod neutkal, protože Merklín hrál 1. B třídu ve skupině B.

Stod - Horšovský Týn
(PChl, Fotbal, 21.08.2006)
3. kolo 1. B třídy
Stod - Horšovský Týn 1:1 (0:1)
Branky - 62. Bacher - 45 (+1). Vachtl
ŽK - 1:3 (Frydrych)
ČK - 1:2 (88. Bacher - 54. Šindelář, 88. ?)
V pokračování článku sestava a novinka - video gólů.
.....

Pozvánka na 3. kolo 1. B třídy
(PChl, Fotbal, 18.08.2006)
V sobotu 19.8. od 18 hodin přivítá Slavoj Stod na svém hřišti Horšovský Týn. Soupeř je v probíhající sezoně na 4. místě a získal 4 body při skóre 7:4. V minulé sezoně s ním Stod nejprve prohrál na domácím hřišti 0:1 a v odvetě remizoval 1:1, když vyrovnával z penalty Václav Říha.

Planá - Stod
(PChl, Fotbal, 14.08.2006)
2. kolo 1. B třídy 2006/2007
Planá - Stod 2:4 (1:1)
Branky - 41. Makrlík, 74. Plecitý - 17., 57. a 66. Dušek, 56. Kadera
ŽK - 5:4 (Honal, Dušek, Kadera, Frydrych)

(jf, Fotbal, 07.06.2006)
V neděli 11. června se utkají stodští staří páni s týmem Amfora Praha. Začátek zápasu je v 10,30, hraje se samozřejmě na stadionu. Vstupné 100 Kč, děti za polovic. Rodinné vstupné pro dva dospělé a až dvě děti 200 Kč.
A když už jsme u fotbalu. V sobotu hraje stodské áčko od 17 hodin derby s Chotěšovem. Do konce soutěže zbývají dvě kola a Stod může ještě postoupit. Přijďte se podívat a povzbuzovat.

Stodský fotbal slavil
(jf, Fotbal, 23.07.2005)
Fotbal ve Stodě oslavil minulý týden sedmdesát let, Plzeňský deník se k tomu vrátil článkem Hlasy z fotbalu:

Výsledky fotbalu 18. - 19. 6.
(jf, Fotbal, 23.06.2005)
I.B třída mužů: Ne 19.6. Postřekov 5:1 Stod (2:1)
Okresní přebor dorostu: SO 18.6. Žákavá 3:4 Stod Branky: Šmejkal P. 2, Turk, Šmejkal J.
Okresní přebor starších žáků: Stř 22.6. Stod 3:2 Starý Smolivec.

Stará garda vs. zastupitelstvo
(icp, Fotbal, 16.06.2005)
Zvláštní fotbalový zápas se bude konat 17.6.2005 od 18:00 hod. na stodském trávníku. Síly změří družstvo Staré gardy a sportovní výběr ze zastupitelstva Radnice =o) plus tým zastupitelstva bude doplněn úřednickou silou v podobě ředitelů známých podniků. Tento zápas není nikde avizován, exkluzivně pouze na našem serveru.

Výsledky fotbalu 11. - 12. 6.
(jf, Fotbal, 15.06.2005)
I.B třída mužů: Ne 12.6. Stod 3:3 Bělá n.R. Branky: Bacher, Fischer, Ibehej. ŽŽK: 3:2
Okresní přebor dorostu: So 11.6. Stod 2:3 Losiná. Branky: Říha, Popule
Okresní přebor starších žáků: Ne 12.6. Stod 4:4 Letiny.

Výsledky fotbalu 4. - 5. 6.
(jf, Fotbal, 07.06.2005)
I.B třída mužů: Ne 5. 6. Chotěšov - Stod 4:2 (2:1). Branky: Stöckl 3, Kellner - Dlouhý, Fišer; ŽK: 3:4; ČK: 1:1
Dorost i žáci měli volný los.

Výsledky fotbalu 28. - 29. 5.
(jf, Fotbal, 02.06.2005)
I.B třída mužů: Ne 29.5. Stod 4-0 BKV Planá. Branky: Ibehej 2, Schejbal, Šmejkal H.
Okresní přebor dorostu: So 28.5. Stod 4-4 Kasejovice. Branky Stoda: Říha 2, Popule,Ibehej K.
Okresní přebor starších žáků: Ne 29.5. Stod 3-0 Losiná. Výsledek utkání byl zkontumován - družstvo Losiné se nedostavilo.

Fotbal
(jf, Fotbal, 28.06.2004)
Včera se hrálo odvetné utkání baráže o 1.A třídu. Stod porazil ZČE Plzeň B 2:1, ale protože prohrál v prvním zápase 4:0, sestupuje do B třídy. Po loňské sestupu z krajského přeboru (také v baráži) po nadějném podzimu opět klesá.
Že by příští rok okresní přebor?

Fotbal - minulý i nadcházející víkend
(lk, Fotbal, 16.04.2003)
Uplynulý víkend nebyl úspěšný ani pro jedno naše mužstvo, všechny věkové kategorie prohráli, ať doma nebo na půdě soupeřů. Doufejme, že příští víkend již tak černý nebude.

Fotbal - 4. kolo KP + pozvánka
(lk, Fotbal, 11.04.2003)
Uplynulou neděli sehráli na domácí půdě svá utkání jak žáci tak i muži.
Žáci sehráli vyrovnaný zápas s celkem VD Start Luby. Nerozhodný výsledek 1:1 z poločasu nedokázali ve druhé půli udržet a nakonec prohráli 1:2.
Muži hostili celek Jiskru Domažlice. Pro trest nehrál Patrik Pleizner a pro zranění Václav Honal. Byli jsme tedy bez obou útočných hrotů, na kterých stojí naše útočná fáze hry. Se změnou taktiky se muži příliš nevyrovnali a po dobrém úvodu, kdy kapitán mužstva Petr Bilik vstřelil první gól utkání jsme fotbal předvedli už jen do dvacáté minuty zápasu. Potom jsme se již jen trápili a strachovali se o alespoň bod získaný v domácím prostředí. Soupeř neproměnil těsně před přestávkou penaltu a pět minut před koncem přestřelil prázdnou branku z bezprostřední blízkosti. Zisk bodu a ostatní výsledky nás vrátili zpět na šesté místo tabulky.

Fotbal - 3. kolo KP + pozvánka
(lk, Fotbal, 04.04.2003)
Žáci v sobotu dopoledne prohráli v úvodním utkání s celkem BKV Planá 7:0. Úvod soutěže se jim příliš nepovedl, soupeř byl po celý zápas lepším celkem, kde dominovali především starší chlapci. Ve druhém poločase je soupeř přehrával i fyzicky. Horší fyzická kondice je především důsledkem nízké tréninkové účasti našich žáčků v zimní přestávce.

Fotbal - 2. kolo KP + pozvánka
(lk, Fotbal, 28.03.2003)
Slavoj Stod – VD Start Luby 2:0

Hledáme trenéra mládeže
(lk, Fotbal, 21.03.2003)
Výbor fotbalového oddílu hledá trenéra, případně trenéry mládeže k nejmladším hráčům – přípravce (6 až 10 let) s okamžitým nástupem. Účast rodičů hráčů vítána. Informace na telefonním čísle 604-241228.

Fotbal - 1. kolo KP
(lk, Fotbal, 19.03.2003)
O uplynulém víkendu zahájilo družstvo mužů Slavoje Stod jarní část krajského přeboru plzeňského kraje. Hned na úvod sehráli utkání s prvním celkem tabulky FC Viktoria Plzeň „B“ na jeho dočasném domovském stadionu v Chrástu.