Město Stod - neoficiální stránky


Zobrazit články na stejné téma  Nikdo není dokonalý vydáno 14. 09. 2004 (4328 přečtení)

Dnes večer můžete navštívit ve stodském kulturním domě pořad Nikdo není dokonalý natáčený pro televizi Prima. No vlastně můžete... Pokud máte lístky, tak určitě půjdete a pokud nemáte, tak nemůžete, protože Stod lístky už vykoupil. ...

Co vás dnes večer čeká? Hosty znáte z plakátu, zajímalo by mě, co si myslí ti, co kupovali lístka na Gotta a bude Muk :-) A mám několik rad.
Neberte si žádné oblečení s označením výrobce, nebo nějakou reklamou. Pokud přijdete v tričku s nápisem FIRMA přes prsa, může se stát, že budete ukazovat jenom ty prsa, nebo dostanete slušivou náplast a nápis budete muset přelepit.
Hodně se smějte a tleskejte. Na kom bude vidět, že se baví, má největší šanci se vidět i v televizi. Ale tohle se dozvíte od nějakého "rozehřívače", který poví pár vtipů a informací o vlastním natáčení před jeho začátkem.
A kontrolní otázečka: Je dobré sedět v prvních řadách (první tři jsou stejně zadané) a mít tedy větší šanci být vidět v televizi a při tom riskovat, že se vás přijde Krampol zeptat a vy budete za blba, že nevíte na tak jednoduchou otázku odpověď?

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
Autor: jf | Přidat komentář (zatím 0)

Sdílet na Facebook     Sdílet na Twitter