Město Stod - neoficiální stránky


Zobrazit články na stejné téma  Nikdo není dokonalý II vydáno 16. 09. 2004 (4692 přečtení)

V úterý 14. září se ve Stodě natáčely dva díly pořadu televize Prima Nikdo není dokonalý. Co bude před pořadem už jsem psal, ale zapomněl jsem na jednu důležitou věc: před začátkem vypnout mobilní telefony (no, někteří jej nevypnuli, ani když jim to bylo řečeno dvakrát).
A co se tedy dělo v úterý?...

Začátek probíhal skoro přesně podle mého návrhu. Točily se dva pořady. V prvním byli hosty Sabina Laurinová (na fotce se mnou) a Petr Muk (na fotce se mnou). A o čem byla řeč? Jak jsou na tom s trémou, s cestováním, jak se jim spolu zpívá, co jim vadí na tom druhém, jak se líbí v muzikálu. A taky že Petr Muk připravuje novou desku, která by měla vyjít začátkem listopadu a na které bude česky zpívat hity skupiny Erasure.
V druhém pořadu vystoupili Martin Zounar (se mnou) a Roman Štolpa (se mnou), alias lékaři Wágner a Liška ze seriálu Rodinná pouta. A co dozvíte? Proč M. Zounar chodí na gynekologii, jestli někdo může chytit kapavku do oka, jestli ví, co mají dělat v případě mdlob, jejich zkušenosti s lékaři, ale hlavně spoustu vtipů.
Jak soutěže dopadly, odpovědi diváků v sále ani perličky těch "sestříhaných" neprozradím, počkejte si na vysílání. Ale už teď můžete trénovat: Co je to povříslo? Jaký je rozdíl mezi kadarkou a kardankou? A mezi ořízkou a obřízkou? Kdo jezdil na Juráškovi? Jak dlouho se chodí se džbánem pro vodu? Co je to blizna?

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Autor: jf | Přidat komentář (zatím 7)

Sdílet na Facebook     Sdílet na Twitter