Město Stod - neoficiální stránky


Zobrazit články na stejné téma  Stod v tisku vydáno 30. 03. 2005 (2414 přečtení)

Stod se dnes do tisku dostal hned dvakrát.
Jednou ve článku Město Stod nedostalo dotaci na opravu školy s podtitulkem Radnice musí zahájit její opravu i přesto, že na ni nezískala ani korunu ze státní pokladny - Čtyřtisícový Stod nedostal dotace na základní školu, s opravou ale musí začít. V červnu uzavře budovu základní školy, jež je několik let vinou dřevomorky v havarijním stavu. Ve městě totiž přibývají žáci a druhá škola v Hradecké ulici je nepojme, navíc také vyžaduje rekonstrukci. Obnovenou školu chce Stod otevřít v září 2007. ČTK to řekl starosta Lubomír Jungbauer.
Podruhé Stod u Plzně postavil za 62 mil. Kč 64 bytů, nejvíce od roku 1989 - Čtyřtisícové město Stod na Plzeňsku dokončilo stavbu 64 bytů, a ukončilo tak svůj největší bytový projekt od roku 1989. Investovalo do něj 62 milionů korun. Byty 1+1 a 2+1, které zůstanou trvale v majetku města, by měly do měsíce převzít mladé rodiny a lidé s nižšími příjmy. ČTK to řekl starosta města Lubomír Jungbauer.
A když se to vezme kolem a kolem, tak zmínka o Stodu je i ve článku Plzeňské nemocnice mají letos povolenou ztrátu 28 milionů.[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: jf | Přidat komentář (zatím 0)

Sdílet na Facebook     Sdílet na Twitter