Město Stod - neoficiální stránky


Zobrazit články na stejné téma  Stod na Wikipedii - historie trapnosti vydáno 26. 07. 2006 (3781 přečtení)

Wikipedie je otevřená encyklopedie. Pokud si myslíte, že máte čím přispět do encyklopedie, můžete tam napsat libovolný článek. Musíte ale počítat s tím, že jej pak může kdokoliv použít, opravit nebo i smazat (pokud nedodržujete pravidla nebo píšete hlouposti). Svůj článek tam má i Stod.
A teď začne povídání o jeho historii, k trapnosti se dostaneme později. Původní článek jsem kdysi dávno napsal já. Byl to krátký článek o historii, jeho součástí byly i odkazy na mestostod.cz, zestoda.net. Téměř vzápětí byl dalšími autory upraven. Byl přeformulován a upraven tak, aby jeho styl odpovídal ostatním. Připsal jsem také příspěvek do diskuse, zda "do Stodu" nebo "do Stoda".
A nyní začíná (dle mého názoru) ona trapnost. "Ten, kterého nesmím jmenovat" (protože mu neustále někdo ubližuje (viz 22.03.2006) se snaží vnutit do Wikipedie odkaz na své stránky. On je přidá, další uživatel mu jej smaže, on přidá, někdo _třetí_ smaže, on přidá... Tak to jde několikrát dokola. "Ten, kterého nesmím jmenovat" zřejmě pořád nechápe, proč se tak děje a tak se snaží. Ať si dělá, co chce, ale vadí mi, že obviňuje lidi, kteří s tím nemají nic společného (příspěvek podepsaný Majkl). A vadí mi, že maže odkaz na _moje stránky_, tzn na ty, které právě čtete. Snad poslední verze je ta, která tam je nyní (26. 7. 2006, 19 hodin), kde je odkaz na všechny tři stránky.
Mimochodem, nejsem sám, komu se tento přístup nelíbí.[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Autor: jf | Přidat komentář (zatím 4)

Sdílet na Facebook     Sdílet na Twitter