Město Stod - neoficiální stránky


Zobrazit články na stejné téma  Fotbalový server vydáno 06. 03. 2007 (4981 přečtení)

Dosta jsem otázku: "Nezdá se ti, že z www.zestoda.net je fotbalový server?" Pohled na přehled posledních článků vás může přesvědčit, že je to tak. Proč?
Už sedm let nebydlím ve Stodě, nejsem tedy u zdroje a jsem závislý na zprávách, které se ke mně dostanou. A těch zpráv mnoho není. Nejpilnějším přispěvatelem je Petr, který mimochodem taky není ze Stoda. A Petr píše o fotbalu, dodává videa a tak je tu nejvíc zpráv o fotbalu. (A chtělo by se mi dodat, že stodský fotbal propaguje lépe, než pan Zápal.) Dalším zdrojem je zpravodajství ministerstva vnitra, to jsou články Z černé kroniky, ještě že se krade a bourá. Sleduji také noviny (Plzeňský deník a MF Dnes), ale tam kolikrát píšou blbosti. To jsou má pravidelné zdroje. A zbytek? Zbytek nestojí za řeč. Pokud byste proti tomu chtěli něco dělat, napište mi. Máte velkou šanci, že se váš příspěvek objeví na www.zestoda.net a samozřejmě i na zpravy.zestoda.net.
Mimochodem, fotbalový server najdete na fotbal.zestoda.net. A v sobotu se fotbal se Žákavou nehrál pro nezpůsobilý terén, proto tu chybí výsledek, Petr nezaspal. :-)[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: jf | Přidat komentář (zatím 0)

Sdílet na Facebook     Sdílet na Twitter