Město Stod - neoficiální stránky


Zobrazit články na stejné téma  Stav lékáren ve Stodě vydáno 15. 03. 2007 (2611 přečtení)

Kolik lékáren je ve Stodě? V současnosti dvě, za chvíli možná tři, možná čtyři.
Ve Stodě fungují dvě lékárny: "stará u zubařů" a na pěší zóně. Lékárna v suterénu nemocnici už je zavřená, přestěhovala se na zónu. A jak je to s budoucností? Krajský úřad vypsal výběrové řízení, to by mohla být třetí lékárna. A čtvrtá? To je otázka.
Výběrové řízení vypsala taky Stodská nemocnice, a. s., v tomto případě na dodavatele pro nemocniční lékárnu (náhled), současně pro ni hledá i lékárníka nebo lékárnici (náhled). To by tedy mohla být čtvrtá lékárna.
A nebo taky ne, čtěte dále v článku....

Pokud si přečtete zadávací dokumentaci pro nemocniční lékárnu, dozvíte se, že by měla být umístěna na adrese Hradecká 435, ale tam už jedna je. A taky si nedovedu představit, kam by se tam vešla. Jedině, že by byla neveřejná, jen pro zásobování nemocnice. Ale ono se taky povídá, že prý má nemocnice zájem o odkoupení / převzetí / pohlcení stávající lékárny. Kolik lékáren nakonec ve Stodě bude se tedy uvidí.
Zdá se vám těch prý a možná mnoho? Ono je to dáno úrovní komunikace s nemocnicí. Když jsem si včera ráno dokumentaci stáhl, našel jsem v ní drobné chyby (odkaz na původní verzi). Poslal jsem mail na info@nemocnice-stod.cz s popisem chyb a s otázkami, které jsou zde vyřčené, ale nezodpovězené. A že mám v úmyslu napsat článek. Za hodinu byly chyby opraveny, ale odpovědi jsem se nedočkal. Mail tedy evidentně došel, ale nikomu nestálo za to napsat díky, opravili jsme, ale na otázky neodpovíme nebo nemusíš se do toho vrtat ani jde o obchodní tajemství (tam se vejde úplně všechno). Proto bez odpovědí.
Odkaz na tento článek posílám na stejnou adresu, uvidíme, jestli se někdo probudí, nebo o mě zase půjdou v nemocnici jen řeči.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Autor: jf | Přidat komentář (zatím 2)

Sdílet na Facebook     Sdílet na Twitter