Město Stod - neoficiální stránky

Zobrazit články na stejné téma  Komentář k utkání Zbiroh - Stod vydáno 04. 11. 2009 (2247 přečtení)

12. kolo I. A třídy Město Zbiroh - TJ Slavoj Stod 1:3 (0:1) více informací
Hrálo se na menším hřišti a v prvním poločase proti kopci. Domácí se soustředili na bránění až v 7 lidech a nakopávání dlouhých míčů. V prvním poločase naše obrana pracovala spolehlivě a dobře četl hru brankář Fekl. Už ve 4. minutě dostal žlutou kartu náš hráč Bachroň za řetízek na krku. Potom měl v 10. minutě dostat brankář domácích červenou za hraní rukou mimo velký čtverec. Rozhodčí ale mlčel. My jsme začali přebírat iniciativu a po rohovém kopu Radek Lukášek dává naši první branku. Ve druhém poločase po vyrovnávací brance nastoupil hráč Hruška a naše hra se zlepšila - získali jsme velkou převahu. Jirka Bachroň opět čaroval - penaltový zákrok na něho, ale pokutový kop Košťál nedal. Za pár minut Milan Herman pasem uvolnil Jirku Bachroně a ten už mířil přesně - vedeme 2:1. Během dalšího náporu přišel další faul na Jirku Bachroně a PK proměnil Roman Dlouhý. Utkání se dohrálo za naší velké převahy. Domácí hráli celý zápas velmi tvrdě - dostali 8 žlutých karet a 2 červené. Utkání sledovalo asi 150 diváků, bylo pěkné počasí a pískal rozhodčí Krutina.