Město Stod - neoficiální stránky

Zobrazit články na stejné téma  V posledních dvou zápasech má Slavoj skóre 10:10 vydáno 02. 06. 2015 (1487 přečtení)

Fotbal - ilustrační obrázek Po debaklu v Nepomuku (nebo se dá prohra 9:2 nazvat jinak?) do Stoda přijel Staňkov, beznadějně poslední tým soutěže. Slavoj si tedy mohl dělat naděje na body. Ale když už ve druhé minutě byla odpískána penalta proti domácím, naděje klesaly ke dnu. Staňkov ovšem penaltu nedal a za chvíli neproměnil ani další velkou šanci. V devatenácté minutě dal gól R. Snášel a naděje opět ožila. V polovině to bylo jedna nula. Po začátku druhého poločasu přišla smršť branek a situace vypadal najednou úplně jinak.
Slavoj získal tři body, polepšil si o jedno místo, je jedenáctý. Zbývají dvě kola.
28. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - FK Staňkov 8:1 (1:0)
Branka - 19. a 79. Snášel, 50. Fořt, 53. Hrdlička, 57. Lukášek, 65., 87. (PK) a 88. Tlustý - 81. Vrba