Město Stod - neoficiální stránky

Zobrazit články na stejné téma  Tři body z derby jsou Slavoje vydáno 18. 10. 2016 (1468 přečtení)

Fotbal - ilustrační obrázek Derby, Chotěšov hraje doma, je na tom v tabulce o něco lépe. Taky byly rozdány karty před nedělním zápasem.
Zápas začal pro Slavoj velmi dobře, už ve 3. minutě vedl 1:0. Hned za minutu bylo vyrovnáno. Ve 37. minutě opět vedl, ale domácí ještě do přestávky vyrovnali. Mezi 64. a 69. minutou opět padali góly. Dva dal Slavoj, jeden Chotěšov. Ten pak začal mohutně tlačit, ale v 91. minutě stodští vítězství pojistili. Druhá výhra v řadě (poprvé v sezóně) jim sice nepřinesla postup z deváté příčky, ale aspoň se bodově vzdálili pronásledovatelům.
9. kolo okresního přeboru
TJ Chotěšov B - TJ Slavoj Stod 3:5 (2:2)
Branky - 4. Braun, 45. Vebr, 69. Multrus - 3. Antoš, 37. a 66. Terber M., 64. Tlustý, 90(+1). Výrut
ŽK - 2:1 (Kalný)