Město Stod - neoficiální stránky

Zobrazit články na stejné téma  Fotbalová sobota byla vydařená vydáno 25. 10. 2016 (1388 přečtení)

Fotbal - ilustrační obrázek Ještě po sedmém kole byl Slavoj předposlední. Pak ale přišly tři výhry a Slavoj poskočil na místo šesté.
V sobotu hrály ve Stodě Kasejovice a Slavoj začal dobře. Velmi dobře. Už v první minutě zápasu vedl 1:0. Gól to byl tak rychlý, že ho ani nenajdete na videu v pokračování článku. V prvním poločase měli šance domácí i hosté, ale góly dával jen Slavoj, vyhrál ho 3:0. V druhém poločasu už hrál fotbal jen Slavoj a Kasejovice si odváží sedm kousků.
V sobotu se hraje derby v Hradci, který má jen o dva body méně. Pojedete se podívat?
10. kolo okresního přeboru
TJ Slavoj Stod - TJ Sokol Kasejovice 7:0 (3:0)
Branky - 1. a 66. Tlustý, 18. Terber M., 22. Výrut, 57. Pešek, 61. Höfler, 72. Vlk