Město Stod - neoficiální stránky

Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 590 nalezených)

Fotbalová sezóna nekončí, přichází baráž
(jf, Fotbal, 18.06.2015)
Fotbal - ilustrační obrázek Poslední kolo, poslední domácí zápas a šance na záchranu ještě žije. Tak to vypadalo před zápasem.
Jenže. Jenže Doubravka vyhrála a pak už Slavoj nemusel trápit nepovedený penaltový rozstřel, nestačila by mu ani výhra za tři body. Na řadě je tedy baráž, ve čtvrtek v Mochtíně, v neděli od 17 hodin pak Mochtín hraje ve Stodě.
30. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - TJ Start Luby 3:3 (2:1) PK 3:5
Branky - 28. a 74. Karlíček, 33. Tlustý (PK) - 13. Voráč, 60. Turner, 64. Švátora
ŽK - 2:2 (Pešek, Snášel)
Rozhodčí - Sladký - Liškutín, Krauz (delegát Hamouz J.)
Diváků - 80
V pokračování sestava a video gólů a penaltového rozstřelu....

Blíží se konec I.A třídy
(jf, Fotbal, 09.06.2015)
Fotbalový míč V předposledním kole soutěže jel Slavoj do Pačejova, který za a je v tabulce o dost výš a za b Slavoj porazil i na podzim. A i když skóre vypadá jednoznačně, zápas takový nebyl. Ale pořád se hraje na góly.
Slavoj je opět dvanáctý a v neděli hraje poslední domácí zápas. A možná i poslední zápas v této soutěži, k baráži je kousek.
29. kolo I. A třídy
TJ Sokol Pačejov - TJ Slavoj Stod 4:1 (2:0)
Branky - 40. Kubaň J., 45(+1). a 71. Dytrt, 81. Ticháček - 74. Tlustý (PK)
ŽK - 1:2 (Vlk, ?)
Rozhodčí - Žák - Vocelka, Pena (delegát Bartošek)
Diváků - 120
V pokračování sestava a video gólů....

V posledních dvou zápasech má Slavoj skóre 10:10
(jf, Fotbal, 02.06.2015)
Fotbal - ilustrační obrázek Po debaklu v Nepomuku (nebo se dá prohra 9:2 nazvat jinak?) do Stoda přijel Staňkov, beznadějně poslední tým soutěže. Slavoj si tedy mohl dělat naděje na body. Ale když už ve druhé minutě byla odpískána penalta proti domácím, naděje klesaly ke dnu. Staňkov ovšem penaltu nedal a za chvíli neproměnil ani další velkou šanci. V devatenácté minutě dal gól R. Snášel a naděje opět ožila. V polovině to bylo jedna nula. Po začátku druhého poločasu přišla smršť branek a situace vypadal najednou úplně jinak.
Slavoj získal tři body, polepšil si o jedno místo, je jedenáctý. Zbývají dvě kola.
28. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - FK Staňkov 8:1 (1:0)
Branka - 19. a 79. Snášel, 50. Fořt, 53. Hrdlička, 57. Lukášek, 65., 87. (PK) a 88. Tlustý - 81. Vrba
Hráno bez karet
Rozhodčí - Maroušek - Čermák, Kříž L. (delegát Aubrecht)

Chcete si zastřílet? Pozvěte Slavoj
(jf, Fotbal, 26.05.2015)
Fotbal - ilustrační obrázek Mohl to být vyrovnaný zápas. Na podzim bezgólová remíza, v tabulce rozdíl čtyř míst, ale jen čtyř bodů. Jenže... Už když Slavoj začínal v deseti, protože víc hráčů prostě neměl, bylo jasné, že je něco špatně. Sice od pětatřicáté minuty hrál v jedenácti a dokonce v tu dobu vedl dva jedna, ale pak se všechno zvrtlo. V poločase prohrával čtyři dva a druhý poločas byl ještě horší.
Tři kola před koncem je Slavoj pořád ještě dvanáctý, ale další dva týmy mají jen o dva body méně.
27. kolo I. A třídy
FK Nepomuk - TJ Slavoj Stod 9:3 (4:2)
Branka - 15. a 33. Baran Michal, 44. Vosyka, 35. a 66. (PK) Švec, 77. Slach, 79. a 84. Baran Marek, 88. Viktora - 22. Tlustý (PK), 30. vlastní Ticháček, 82. Fořt
ŽK - 2:2 (Výrut, Tlustý)
Rozhodčí - König M. - Kříž L., Jílek (delegát Lecjaks)
Diváků - 70

Ani na Doubravce nevyhráli
(jf, Fotbal, 19.05.2015)
Fotbal - ilustrační obrázek Doubravka měla před zápasem jen o bod méně, než Slavoj, oběma týmům tedy šlo o hodně. Domácím ale vyšel úvod obou poločasů a Stoda jen doháněl náskok. Dohnat ho bohužel nestihl prohrál o gól a opět v tabulce klesl, nyní je dvanáctý. Přeskočily ho Křimice a Doubravka.
26. kolo I. A třídy
SK SENCO Doubravka B - TJ Slavoj Stod 3:2 (1:1)
Branky - 10., 48. a 84. Ungr - 39. a 86. Tlustý
ŽK - 2:2 (Pešek, Karlíček)
Rozhodčí - Černý - Pálek, Valenta (delegát Rauch)
Diváků - 50

Závěr sezóny bude pro Slavoj napínavý
(jf, Fotbal, 12.05.2015)
Fotbal - ilustrační obrázek O výhře se Svéradicemi se současnými výkony Slavoje snad nepřemýšlel nikdo, ti největší optimisté si mohli myslet na remízu. A půl hodiny to vypadalo, že by možná.... Za stavu nula tři už došli i optimisté. Slavoj sice ještě stáhnul na rozdíl jediného gólu, ale vyrovnání se už nedočkal. Aktuálně mu patří desáté místo v tabulce, do konce soutěže zbývá pět kol.
25. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - FK Svéradice 2:4 (0:2)
Branka - 58. Terber M., 61. Tlustý - 30. a 79. Kába, 40. a 48. Beránek
Bez karet
Rozhodčí - Šlajs - Lhoták, Schneider (delegát Havránek)
Diváků - 110

Druhá letošní výhra je z Chodové Plané
(jf, Fotbal, 05.05.2015)
Fotbal - ilustrační obrázek Třetí zápas v řadě venku, druhý zápas nového trenéra, první výhra pod jeho vedením. Kde už taky jinde, než na hřišti předposledního celku tabulky, že? V Chodové Plané tedy Slavoj vyhrál, získal druhé jarní tříbodové vítězství a drží se stále na devátém místě tabulky.
24. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Chodová Planá - TJ Slavoj Stod 0: 1 ( 0: 0)
Branka - 79. Tlustý
ŽK - 1:0
Rozhodčí - Pohančeník - Kastl, Schwarz (delegát Havlík)
Diváků - 85
V pokračování sestava a video gólu....

A Slavoj klesá a klesá
(jf, Fotbal, 28.04.2015)
Fotbalový míč K dalšímu zápasu jeli muži Slavoje do Nýrska. Původně se mělo hrát ve Stodě, už na podzim si ale kluby vyměnily pořadí. Před utkáním sice bylo Nýrsko o čtyři příčky níž, ale mělo jen o tři body méně. Na hřišti to ale vypadalo úplně jinak, stodští dostali naštěstí jen čtyři góly a spadli na jedenáctou příčku tabulky.
Možná si všimnete jiného jména u položky Trenér, nevím ale, jestli je to změna trvalá, nebo jen dočasná.
23. kolo I. A třídy
SKP Okula Nýrsko - TJ Slavoj Stod 4:0 (1:0)
Branky - 5. a 90. Výtisk, 62. Šnour, 87. Trefanec
ŽK - 3:2 (Tlustý, Klásek)
Rozhodčí - Ruda - Šimek, Liškutín (delegát Rauch)
Diváků - 111

Mýto oplatilo porážku o tři góly
(jf, Fotbal, 21.04.2015)
Fotbal - ilustrační obrázek Slavoj hrál venku a tam zas tak často úspěšný není. Potvrdilo se to i v Mýtě, kde sice vedl jedna nula, ale jen chvilku. Domácí vyrovnali o sedm minut později a nakonec vyhráli čtyři jedna. Vrátili tak stodským podzimní porážku nula tři.
22. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Mýto - TJ Slavoj Stod 4:1 (1:1)
Branky - 38. Jedlička (PK), 48. Koudelka, 62. Sůva, 67. Hereit - 31. Fořt
ŽK - 3:1 (Bárta)
Rozhodčí - Mazán - Klička, Říha (delegát Mrázek)
Diváků - 207

Slavoj udělal radost Křimicím
(jf, Fotbal, 14.04.2015)
Fotbal - ilustrační obrázek Pokud hraje čtrnáctý tým tabulky na hřišti šestého, navíc na hřišti, odkud si i daleko lepší soupeři body odváží málokdy, dá se očekávat celkem jasný průběh zápasu. Ovšem někdy to nevyjde, pak Křimice ve Stodě vyhrají 3:1 a Slavoj klesne na deváté místo. Přesně to se stalo v sobotu.
21. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - TJ Sokol Křimice 1:3 (0:2)
Branky - 78. Pešek - 23. a 82. Zapoměl, 29. Kohout
ŽK - 2:2 (Pešek, Bárta)
Rozhodčí - Pressl - Petrželka, Hessová (delegát Langmajer)
Diváků - 105

Fotbalová koleda se povedla. Domácím
(jf, Fotbal, 07.04.2015)
Fotbal - ilustrační obrázek O Velikonocích vyrazil Slavoj k utkání dvacátého kola I. A třídy do Žichovic. A koleda se povedla, bohužel domácím. Slavoj sice už v první minutě vedl jedna nula, ale ve třetí minutě bylo vyrovnáno a ve dvanácté po penaltě už prohrával. Když během první půlhodiny dostal další tři góly bylo vymalováno. A po porážce klesl na šestou příčku tabulky.
20. kolo I. A třídy
TJ Žichovice - TJ Slavoj Stod 5:1 (5:1)
Branky - 3. a 12. (PK) Bálek P., 20. a 28. Butnaru, 33. Harant - 1. Fořt
Rozhodčí - Speckner - Späth, Knebel (všichni Německo), (delegát Šnajdr)
Diváků - 50

Když se můžete spolehnout na brankáře
(jf, Fotbal, 31.03.2015)
Fotbal - ilustrační obrázek Představte si, že máte brankéře, který v nastaveném čase dá vyrovnávací gól. V penaltovém rozstřelu chytí všechny penalty a navíc jeho náhradník dá rozhodující penaltu. Přesně tohle se povedlo gólmanské dvojici Chodského Újezdu v sobotním zápase. Hosté si proto odváží dva body a vyměnili si se Slavojem místo v tabulce.
19. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - TJ Chodský Újezd 1:1 (0:0) PK 0:3
Branky - 76. Fořt - 90(+3). Slivoně
ŽK - 3:2 (Pešek, Klásek, Hrdlička)
ČK - 0:1 (90. Pikl L. st.)
Rozhodčí - Petrželka - Mazanec, Hessová (delegát Krejčí)
Diváků - 100

Dva body z Nýřan se hodí
(jf, Fotbal, 24.03.2015)
Fotbal - ilustrační obrázek Ve druhém jarním kole jel Slavoj do Nýřan. Hrál pátý se třináctým, domácí od 59. minuty v deseti, ale nakonec došlo až na penalty. V rozstřelu měli víc štěstí hosté a tak si do Stoda odvezli dva body.
18. kolo I. A třídy
TJ DIOSS Nýřany - TJ Slavoj Stod 0:0 PK 5:6
ŽK - 4:2 (Klásek, Pešek)
ČK - 1:0 (59. Kočí)
Rozhodčí - Kulhánek - Duda V., Kohout (delegát Štolka)
Diváků - 80
V pokračování sestava a video penalt....

První domácí jarní zápas skončil porážkou
(jf, Fotbal, 17.03.2015)
Fotbalový míč V druhém jarním kole přijela do třetího Stoda první Lhota. Na podzim padlo osm gólů, dal se očekávat zajímavý fotbal. Bohužel utkání pro Stod nedopadlo dobře a Slavoj klesl v tabulce o dvě příčky.
17. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - TJ Sokol Lhota 0:2 (0:2)
Branky - 26. Křížek D., 44. Kučera
Rozhodčí - Čermák - Šlajs, Ruda (delegát Havránek)
Diváků - 60

Jaro začal Slavoj výhrou v Žihli
(jf, Fotbal, 10.03.2015)
Fotbal - ilustrační obrázek K prvnímu zápasu jarní části vyjel Slavoj do Žihle. Postavení v tabulce dávalo šance, že by mohl přivézt i nějaké body a dokázat, že umí vyhrát nejen doma.
16. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Žihle - TJ Slavoj Stod 0:1 (0:0)
Branka - 77. Fořt
ŽK - 3:5 (Hrdlička, Snášel, Höfler, Hrdina, ?)
Rozhodčí - Mazanec - Hájek, Petržílka (delegát Kopřiva)
Diváků - 80

Na závěr podzimu Slavoj získal dva body
(jf, Fotbal, 18.11.2014)
Fotbalový míč Po domácí ztrátě tří bodů v předposledním kole jel Slavoj do Lubů. Luby byly o příčku výš a při letošních (ne)úspěších venku jsem od Slavoje nic nečekal. Přesto uhrál remízu a v penaltovém rozstřelu získal druhý bod. Po podzimu mu tak patří čtvrtá příčka.
15. kolo I. A třídy
TJ Start Luby - TJ Slavoj Stod 1:1 (1:0) PK 2:4
Branky - 23. Švátora - 49. Kaas
ŽK - 2:2 (Janča, Bárta)
Rozhodčí - Šlajs - Kostelník, Škarda (delegát Bláha)
Diváků - 80

Slavoj už není doma neporazitelný
(jf, Fotbal, 12.11.2014)
Fotbal - ilustrační obrázek Poslední podzimní domácí zápas Slavoji nevyšel, Pačejov vyhrál dva nula. Kouzlo chránící stodské hřiště asi přestalo fungovat. Chtělo by to nápravu v Lubech, ale to bude mít Slavoj moc těžké.
14. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - TJ Sokol Pačejov 0:2 (0:0)
Branky - 62. Brůha, 73. Kubaň J.
ŽK - 1:3 (Kaas)
Rozhodčí - Plzák - Červený, Janda D. (delegát Hamouz J.)
Diváků - 70

Slavoj přivezl vítězství ze Staňkova
(jf, Fotbal, 05.11.2014)
Fotbal - ilustrační obrázek Slavoj poprvé vyhrál venku. Čekal až do třináctého kola a vyhrál ve Staňkově. Kde už taky jinde, než na hřišti posledního mužstva soutěže.
13. kolo I. A třídy
FK Staňkov - TJ Slavoj Stod 1:2 (1:0)
Branky - 22. Dolejš - 65. Snášel, 82. Klásek
ŽK - 0:3 (Klásek, Kaas, Terber M.)
ČK - 1:1 (79. Štverka - 75. Cejthamr)
Rozhodčí - Janda D. - Duda M., Šlajs (delegát Rauch)

Nepomuk odváží ze Stoda dva body
(jf, Fotbal, 28.10.2014)
Fotbal - ilustrační obrázek V zápase dvou týmů, které minulou sezónu spadly z krajského přeboru byl šťastnější Nepomuk, který vyhrál po sedmi sériích penalt.
12. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - FK Nepomuk 0:0 PK 6:7
ŽK - 3:1 (Lihm D., Bárta, Höfler)
Rozhodčí - Valenta - Homr, Černý (delegát Jirsa)

Už i Senco ví
(jf, Fotbal, 22.10.2014)
Fotbal - ilustrační obrázek Už i Senco Doubravka ví, že ve Stodě se nevyhrává. Jak dlouho ještě Slavoj udrží řadu domácích vítězství? Co myslíte?
11. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - SK SENCO Doubravka B 4:2 (2:1)
Branky - 15., 22. a 63. Tlustý, 72. Terber M. - 43. Pavlíček, 81. Krysl (PK)
ŽK - 2:2 (Kaas, Terber M.)
Rozhodčí - Sladký - Mezera, Majerčík (delegát Havlík)
Diváků - 80

První body přivezli ze Svéradic
(jf, Fotbal, 14.10.2014)
Fotbal - ilustrační obrázek Slavoj letos získal všechny body jen doma. Až do soboty, do desátého kola, kdy se hrálo ve Svéradicích. Zápas skončil 1:1 a druhý bod Slavoj vydoloval v penaltovém rozstřelu.
10. kolo I. A třídy
FK Svéradice - TJ Slavoj Stod 1:1 (1:1) PK 4:5
Branky - 8. Beránek - 19. Lukášek
ŽK - 2:2 (Höfler, Terber M.)
Rozhodčí - Kříž L. - Kulhánek, Ruda (delegát Lecjaks)
Diváků - 90

Tak jednoznačné to nebylo
(jf, Fotbal, 07.10.2014)
Fotbal - ilustrační obrázek Výsledek sice vypadá jasně, ale tak jednoznačné to zase nebylo. Slavoj vedl dva nula, Chodová Planá ale dvěma rychlými góly ještě v prvním poločase vyrovnala. Po pěti minutách druhého poločasu sice Slavoj už zase vedl, ale vítězství potvrdil dalšími dvěma góly až v posledních pěti minutách. A pravidlo o domácí neporazitelnosti platí dál (Nýrsko byla jen výjimka ;-) ).
9. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - TJ Slavoj Chodová Planá 5:2 (2:2)
Branky - 2., 50. a 86. Tlustý, 29. a 90. Klásek - 37. a 38. Hanko
ŽK - 2:4 (Snášel, Terber M.)
Rozhodčí - Kafka - Maroušek, Bureš (delegát Hajšman)

Výhoda domácího prostředí přestala platit
(jf, Fotbal, 30.09.2014)
Fotbalový míč Zatím ve všech sedmi podzimních zápasech Slavoje vždy vyhráli domácí. Toto pravidlo přestalo platit v osmém kole, Slavoj doma padl s Nýrskem. I když.... Zápas se měl původně hrát v Nýrsku, pak by pravidlo platilo dál. ;-)
8. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - SKP Okula Nýrsko 2:4 (2:1)
Branky - 19. a 36. Tlustý - 39. Lužný (PK), 58. Rubáš, 79. Výtisk, 89. Trefanec
ŽK - 1:1 (Klásek)
Rozhodčí - Černý - Burda, Mezera (delegát Rauch)
Diváků - 130

V souboji Slavojů opět vyhráli domácí
(jf, Fotbal, 23.09.2014)
Fotbal - ilustrační obrázek V sedmém kole se utkali dva Slavoje - stodský a mýtský. Hostující navíc přijel v pozici vedoucího družstva tabulky, ale příliš mu to nepomohlo. Domácí opět potvrdili, že doma vždy vyhrají a získají tři body.
7. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - TJ Slavoj Mýto 3:0 (1:0)
Branky - 27. Bárta, 51. Fořt, 68. Tlustý (PK)
ŽK - 1:4 (Snášel)
ČK - 0:1 (74. Bejček)
Rozhodčí - König M. - Maroušek, Komanec (delegát Svoboda)
Diváků - 80

Z Křimic se Slavoj vrátil bez bodu
(jf, Fotbal, 16.09.2014)
Fotbal - ilustrační obrázek I když ono se vlastně ani v Křimicích nehrálo. Hrálo se ve Vochově, ale výsledek je stejný, Slavoj nehrál doma a tak opět prohrál.
6. kolo I. A třídy
TJ Sokol Křimice - TJ Slavoj Stod 3:2 (1:1)
Branky - 23. Kohout, 47. a 57. Klement - 44. Tlustý, 77. Terber M.
ŽK - 0:1 (Bilik)
Rozhodčí - Duda V. - Špoták, Plzák (delegát Jirsa)
Diváků - 50

Třetí domácí utkání skončilo třetím vítězstvím
(jf, Fotbal, 09.09.2014)
Fotbal - ilustrační obrázek Slavoj potvrdil letošní trend, že v domácích utkáních vyhrávají domácí a porazil doma TJ Žichovice.
5. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - TJ Žichovice 3:2 (0:1)
Branky - 47. Tlustý, 60. Bilik, 90. Lukášek - 14. a 68. Hlaváč
ŽK - 1:3 (Vlk)
0:2 (39. Rojík, 61. Jiřík)
Rozhodčí - Mezera - Vocelka, Špoták (delegát Havlík)

Opět vyhráli domácí
(jf, Fotbal, 02.09.2014)
Fotbal - ilustrační obrázek Ve všech utkáních I.A třídy, které na podzim Slavoj hrál, vyhráli domácí. Protože ve čtvrtém kole hrál venku, je jasné, že opět bez bodu. A s poloviční úspěšností je v polovině tabulky.
4. kolo I. A třídy
TJ Chodský Újezd - TJ Slavoj Stod 2:1 (1:1)
Branky - 2. Pikl P., 58. Kurčík - 24. Snášel
ŽK - 1:3 (Höfler, Lihm D., Bárta)
Rozhodčí - Pressl - Petrželka, Sladký (delegát Kopřiva)
Diváků - 85

I druhý domácí zápas přinesl tři body
(jf, Fotbal, 29.08.2014)
Fotbal - ilustrační obrázek Někdo si možná myslel, že Slavoj po sestupu bude v první třídě vládnout, ale první poločas zápasu tomu vůbec nenasvědčoval.
3. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - TJ DIOSS Nýřany 1:0 (0:0)
Branky - 60. Cejthamr
ŽK - 1:1 (Kaas)
Rozhodčí - Baumgartner - Nelz, Ludwig (všichni Německo), (delegát Šnajdr)

Přestřelka v druhém kole pro domácí
Fotbalový míč Ve druhém kole se potkali dva nováčci soutěže, utkání se změnilo v přestřelku, ve které uspěli domácí.
2. kolo I. A třídy
TJ Sokol Lhota - TJ Slavoj Stod 5:3 (2:0)
Branky - 17. a 74. Kotrnoch, 21. Křížek M., 51. Strejček, 81. Křížek D. - 56. a 84. Snášel, 87. Tlustý
ŽK - 0:1 (Fořt)
Rozhodčí - Čermák - Kříž L., Škarda (delegát Lecjaks)

Začátek sezóny Slavoji vyšel
(jf, Fotbal, 12.08.2014)
Fotbal - ilustrační obrázek Minulou sezónu Slavoj neuspěl v baráži a sestoupil z fotbalové krajského přeboru, v sobotu začal sezónu novou v I. A třídě a začal ji úspěšně.
1. kolo I. A třídy
TJ Slavoj Stod - TJ Slavoj Žihle 2:0 (0:0)
Branky - 61. Terber M., 86. Tlustý (PK)
ŽK - 2:3 (Bárta, Snášel)
ČK - 0:2 (59. Čapek O., 88. Pytka)
Rozhodčí - Špoták - König M., Čermák (delegát Havránek)

Doba zázraků skončila. Slavoj sestoupil
(jf, Fotbal, 25.06.2014)
Fotbal - ilustrační obrázek Ještě minulý týden jsem psal o zázracích ve fotbale, ty nyní skončily. Slavoj v barážovém utkání venku gól nedal, Zruč ano a tak se ve Stodě nebude hrát krajský přebor, ale 1.A třída.
V baráži neuspěl ani Holýšov, ale ten nakonec zachránila škatulata škatulata ve vyšších soutěžích.
Baráž o krajský přebor
TJ Slavoj Stod - TJ Zruč 2:1 (1:1)
TJ Zruč - TJ Slavoj Stod 2:0 (0:0)
V pokračování detaily zápasů, sestavy a video gólů....

Zázraky se dějí i ve fotbale
(jf, Fotbal, 17.06.2014)
I ve fotbale se zázraky dějí. Tedy ne až tak velké, že by Slavoj porazil Koloveč, ta dokončila ročník bez porážky. Ale už sestupující Nepomuk porazil Luby a ty sestupují s ním. Slavoj čeká baráž o udržení se Zručí.
Fotbal - ilustrační obrázek 30. kolo krajského přeboru
TJ Slavoj Stod - TJ Slavoj Koloveč 2:7 (1:3)
Branky - 36. a 58. (PK) Tlustý - 5. a 56. Pavlík, 15. Lucák, 34. a 50. Došek T., 53. Černohorský (PK), 82. Milota
Rozhodčí - Burda - Valenta, Maroušek (delegát Štolka)
Diváků - 150

Baráž bude. Snad
(jf, Fotbal, 10.06.2014)
Polovina hádanky z minula je vyřešena: třeba ani baráž Slavoj hrát nebude. Myslel jsem, že by se mohl zachránit i bez ní. Bohužel výhra Holýšova a prohra v Lubech tuto možnost škrtla.
Ale v posledním kole hraje Slavoj s první Kolovčí a Luby, které ztrácí dva body s posledním Nepomukem. Existuje možnost, že Slavoj baráž skutečně hrát nebude, protože sestoupí přímo. Je totiž možné, že budou sestupovat tři týmy přímo. Na druhou stranu Koloveč do divize určitě nepůjde. Sestupový a postupový klíč bude jasný až po skončení všech soutěží.
Fotbal - ilustrační obrázek 29. kolo krajského přeboru
TJ Start Luby - TJ Slavoj Stod 2:0 (0:0)
Branky - 50. Koželuh, 54. Čížek
ŽK - 2:3 (Lukášek, Höfler, Kaas)
Rozhodčí - Homr - Bogdan, König M. (delegát Aubrecht)

Slavoj mohutně finišuje
(jf, Fotbal, 03.06.2014)
Slavoj porazil Přeštice a je už čtvrtý od konce. V příštím kole hraje v Lubech, které mají o pět bodů méně, a když uhraje bod, nesestoupí přímo. A pokud by byly body tři, možná nebude hrát ani baráž. V posledním kole bude hostit Koloveč a s body asi nelze počítat. I když Viktorka s Bohemkou taky remizovala, že...
Fotbal - ilustrační obrázek 28. kolo krajského přeboru
TJ Slavoj Stod - TJ Přeštice 2:0 (2:0)
Branky - 2. Kubina, 23. Tlustý
ŽK - 2:1 (Höfler, Kaas)
Rozhodčí - Mazán - Burda, Petržílka (delegát Harmady)

Slavoj už nepadá
(jf, Fotbal, 27.05.2014)
Fotbal - ilustrační obrázek V zápase dvou posledních týmů tabulky vyhrál Slavoj v Nepomuku gólem v poslední minutě a rázem opustil příčku, odkud by sestoupil přímo. Ale do konce soutěže zbývají tři kola a bodové odstupy jsou minimální.
27. kolo krajského přeboru
FK Nepomuk - TJ Slavoj Stod 1:2 (0:1)
Branka - 70. Rous - 5. Snášel, 90. Jelínek
ŽK - 3:0
ČK - 1:0 (88. Viktora)
Rozhodčí - Hájek - Bína, Mazán (delegát Svoboda)
Diváků - 80

Po sobotě se nic nemění
(jf, Fotbal, 20.05.2014)
Fotbalový míč Slavoj prohrál v Klatovech a na konci tabulky se pořadí nezměnilo. Jenže ..... Jenže nedělní zápasy se nehrály, Holýšov bude hrát s Příkosicemi a tak minimálně jeden z nich body získá. A dohrávat budou i Rokycany. A do konce zbývají tři kola.
26. kolo krajského přeboru
SK Klatovy 1898 - TJ Slavoj Stod 5:3 (3:2)
Branka - 4. Janda, 26., 72. (PK) a 89. György, 28. Rejthar - 5. Tlustý, 38. vlastní Janda, 79. Kubina (PK)
ŽK - 2:1 (Kubina)
ČK - 0:1 (71. Pešek)
Rozhodčí - Lhoták - Havránek, Homr (delegát Bláha)

Když si předposlední vyšlápne na druhého
(jf, Fotbal, 13.05.2014)
Když hraje předposlední tým s druhým, je očekáván celkem jasný výsledek. Slavoj si dovolil očekávání překonat a porazil Vejprnice. Nicméně postavení v tabulce se nezměnilo ani u jednoho ze soupeřů.
Ale Slavoj pořád hraje o záchranu, do konce zbývá pět kol a rozdíl mezi posledními šesti týmy jsou čtyři body.
Fotbal - ilustrační obrázek 25. kolo krajského přeboru
TJ Slavoj Stod - SK Slavia Vejprnice 3:1 (1:1)
Branka - 38. a 64. Snášel, 72. Kubina (PK) - 35. Rada
ŽK - 1:3 (Brychcín)
ČK - 0:1 (85. Havránek)
Rozhodčí - PKafka - Maroušek, Sladký (delegát Kopřiva)
Diváků - 180

Na jaře se proti Plzeňanům Slavoji daří
(jf, Fotbal, 06.05.2014)
Na podzim ztratil Slavoj v zápasech s plzeňskými týmy (Rapid, Chotíkov, Bolevec) všechny body, na jaře naopak ztratil pouze jeden. Navíc se po penaltové výhře dostal na předposlední místo a třeba jedenáctý tým má jen o šest bodů víc. A teda taky o dost lepší skóre. :-) Příště se hraje v neděli, pozor to je změna oproti rozpisu.
Fotbal - ilustrační obrázek 24. kolo krajského přeboru
SSC Bolevec - TJ Slavoj Stod 1:3 (0:1)
Branka - 56. Velík - 9. Terber M., 60. Tlustý, 78. Kubina (PK)
ŽK - 3:3 (Kaas, Terber M., Kubina)
Rozhodčí - Petržílka - Hodek, Volf (delegát Müller)

Slavoj překvapil Chotíkov, sebral mu dva body
(jf, Fotbal, 29.04.2014)
Fotbal - ilustrační obrázek Pětadvacáté kolo krajského přeboru bylo trochu překvapivé. Týmy z konce tabulky braly body výše postaveným: Slavoj sebral dva body šestému (mohly být i tři, v 88. minutě neproměnil penaltu), Luby třetímu, vyhrály i Příkosice. V součtu to znamená, že Slavoj na posledním místě nyní ztrácí tři body.
23. kolo krajského přeboru
TJ Slavoj Stod - TJ FC Chotíkov 1932 0:0 PK 6:5
ŽK - 1:2 (Kaas)
Rozhodčí - Hájek - Klička, Kastl (delegát Mrázek)

V Rokycanech jich Slavoj dostal sedm
(jf, Fotbal, 21.04.2014)
Fotbal - ilustrační obrázek Před zápasem měly Rokycany o pět bodů víc než Slavoj. Stejným rozdílem, tenkrát v gólech, skončil i zápas. Navíc v devadesáté minutě Rokycany neproměnily penaltu.
22. kolo krajského přeboru
FC Rokycany B - TJ Slavoj Stod 7:2 (1:0)
Branky - 11., 49., 58. a 76. Cibulka, 48. a 82. Tobrman, 85. Dobiáš - 60. Výrut, 65. Terber M.
ŽK - 2:1 (Snášel)
Rozhodčí - Hodek - Šimek, Vocelka (delegát Hamouz Jar.)
Diváků - 85

Holýšov si odvezl dva body
(jf, Fotbal, 15.04.2014)
Fotbal - ilustrační obrázek V sobotu se hrálo derby Stod - Holýšov a vzhledem k postavení obou týmů se vlastně hrálo o šest bodů. Kdo byl úspěšnější, víte z titulku, ale zajímalo by mě, jak počítají novináři, když jeden napíše "sebral tři body" a druhý "vystřelil bod". Mně přijde lepší ten druhý.
21. kolo krajského přeboru
TJ Slavoj Stod - FK Holýšov 1:1 (0:1) PK 3:4
Branka - 90(+2). Kuželka - 42. Vítek
ČK - 1:1 (36. Hruška - 90+1. Levička)
Rozhodčí - Schneider - Bogdan, Havránek (delegát Jirsa)
Diváků - 260

V Horní Bříze prohrál Slavoj o gól
(jf, Fotbal, 07.04.2014)
Fotbal - ilustrační obrázek Ve dvacátém kole Slavoj prohrál v Horní Bříze jedna nula, jeho nejblžší sousedé v tabulce bodovali a tak na ně Slavoj ztrácí dva body. Příště se hraje v sobotu od půl páté derby s Holýšovem.
20. kolo krajského přeboru
TJ ZKZ Horní Bříza - TJ Slavoj Stod 1:0 (1:0)
Branka - 29. Tran
ŽK - 1:2 (Hruška, Kaas)
Rozhodčí - Janda M. - Bína, Kafka (delegát Štolka)

Ještě pořád nové koště? Slavoj porazil Rapid
(jf, Fotbal, 31.03.2014)
Fotbal - ilustrační obrázek Slavoj v dalším jarním zápase porazil Rapid Plzeň a má ze čtyř zápasů děvet bodů, stejně jako za celý podzim. Je to pořád ještě syndrom nového koštěte, které dobře mete (tím mám na mysli nového trenéra), nebo chlapci konečně dostali rozum?
19. kolo krajského přeboru
TJ Slavoj Stod - SKP Rapid Plzeň 1:0 (0:0)
Branky - 69. Valachovič
ŽK - 3:2 (Snášel, Kaas, Hruška)
Rozhodčí - Mazán - Bína, Reznichenko (delegát Bartošek)

Slavoj prohrál, přesto už není poslední
(jf, Fotbal, 24.03.2014)
Fotbalový míč Ve třetím jarním utkání Slavoj prohrál v Horažďovicích, přesto už není poslední. Na poslední místo spadly Luby, ale jen o skóre.
18. kolo krajského přeboru
FK Horažďovice - TJ Slavoj Stod 2:1 (1:0)
Branky - 13. Kotrba, 69. Zdichynec - 46. Valachovič
V 7. minutě neproměnil Stod penaltu.
ŽK - 2:4 (Hruška, Valachovič, Kaas, Brychcín)
Rozhodčí - Červený - Kastl, Cihlář F. (delegát Havlík)

Slavoj to asi myslí vážně
(jf, Fotbal, 17.03.2014)
Fotbal - ilustrační obrázek Druhý jarní zápas, druhá výhra, že by to fotbalisté Slavoje mysleli se záchranou vážně? Ale už mlčím, abych to nezakřikl.
17. kolo krajského přeboru
TJ Slavoj Stod - TJ Jiskra Domažlice B 3:1 (2:1)
Branky - 5. Snášel, 23. Hruška, 85. Valachovič - 44. Tumpach
ŽK - 2:1 (Hruška, Brychcín)
Rozhodčí - Bína - Langmajer, Křen (delegát Langmajer)

První jarní zápas Slavoj vyhrál
(jf, Fotbal, 11.03.2014)
Fotbal - ilustrační obrázek V polovině krajského přeboru skončil Slavoj na jasném posledním místě, jarní část ale začal dobře. V Příkosicích vyhrál, přestože po hodině prohrával 1:2.
16. kolo krajského přeboru
TJ Čechie Příkosice - TJ Slavoj Stod 2:3 (1:1)
Branky - 18. Papáček, 60. Pražák (PK) - 3. Lukášek, 70. Pešek, 76. Hruška
Ve 30. minutě neproměnil Stod penaltu.
ŽK - 3:4 (Snášel, Hruška, Kaas, ?)
Rozhodčí - Klička - Hájek, Hodek (delegát Kopřiva)
Diváků - 80

Slavoj skončil na třetím místě
(jf, Fotbal, 04.03.2014)
Fotbal - ilustrační obrázek V zimní přestávce se fotbalisté Slavoje již tradičně zúčastnili turnaje na Doubravce a obsadili v něm překvapivé a skvělé třetí místo.
Pod vedením nového trenéra Stanislava Kamarýta ve skupině prohráli jen s plzeňským Rapidem (2:5), jednou remizovali s Městem Touškov (1:1) a porazili Holýšov (4:2), Chlumčany (6:5), Mýto (7:2) a Dynamo ZČE (1:0). V zápase o třetí místo pak porazili Přeštice 1:0.
Snad výsledky budou pokračovat i v soutěžních utkáních, Slavoj opustí poslední příčku a zachrání se v krajském přeboru i pro další sezónu.

Slavoj v posledním kole překvapil
(jf, Fotbal, 19.11.2013)
Fotbal - ilustrační obrázek Málokdo čekal, že v souboji prvního s posledním, tedy Slavojů z Kolovče a ze Stoda, bude v poločase stav dva dva. Tento krásný výsledek do konce nevydržel, ale to se dalo očekávat. Slavoj je tedy v polovině soutěže poslední, navíc Luby uhrály body s Nepomukem a mají náskok pěti bodů.
15. kolo krajského přeboru
TJ Slavoj Koloveč - TJ Slavoj Stod 4:2 (2:2)
Branky - 26. a 48. Šperl, 32. Milota, 64. Černohorský - 35. Jelínek (PK), 39. Hamerník
ŽK - 0:3 (Hamerník, Valachovič, Jelínek)
Rozhodčí - Mazán - Klička, Mazanec (delegát Mareška)

Slavoj zůstane poslední
(jf, Fotbal, 12.11.2013)
Fotbal - ilustrační obrázek V zápase sousedů v tabulce Slavoj doma prohrál s Luby a upevnil si tak poslední příčku, když ztrácí čtyři body. V posledním podzimním kole hraje v Kolovči a tam se nedá o bodech ani přemýšlet. Můžeme pouze doufat v nějakou přijatelnou porážku.
14. kolo krajského přeboru
TJ Slavoj Stod - TJ Start Luby 1:2 (0:1)
Branky - 72. Lukášek - 17. Koželuh, 62. Šnour
ŽK - 3:2 (Hamerník, Valachovič, Štökl)
Rozhodčí - Langmajer - Lhoták, Šiška (delegát Mareška)
Diváků - 60

Slavoj mohl v Přešticích slavit
(jf, Fotbal, 05.11.2013)
Nikoliv výhru, ale tu snad nikdo nečekal, mohl slavit desátou, jubilejní, porážku v sezóně.
13. kolo krajského přeboru
TJ Přeštice - TJ Slavoj Stod 6:1 (2:0)
Branky - 2., 32. a 46. Lambor, 68. Trdlička, 72. Vacík, 75. Fořt - 90(+1). Karlíček